Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden párkapcsolatban kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolatban kínos az első nagyvécézés, ha éppen a közelben van a kedves?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátom, és amikor pl. nála alszok, egyszerűen nem merek elmenni nagyvécére, van amikor már kaparnám a falat, de akkor sem..:S Nyaralásnál pedig mindig kicseleztem, akkor mentem amikor nem volt fent a szállóban. Hogy léphetnék túl ezen a problémán?:D Mindenkinél ennyire kínos ez az ügy? egy 18 éves lány
2008. júl. 21. 22:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal 11hónapja vagyunk együtt.Legelső hónapban, amikor először volt nálunk, elég furcsa hangokat adott ki a pocija, még kérdeztem is, hogy jól van e.Ő meg mondta, hogy persze, persze, de látszott rajta, hogy elég ramatyul van, és már kínlódott, meg izzadt.Nekem nem esett le, hogy esetleg ilyen problémái lennének, mert nem is szólt.Aztán mondta, hogy menjünk be hozzájuk (buszozni kell, kb 15percet tőlünk) és hát, nagyon sietett, bementünk hozzájuk.A buszon is szorította a kezemet,elég furi volt..ahogy beléptünk hozzájuk, elszaladt wcre, és kb még 20percet bent is töltött.AZtán anyukájától tudtam meg, hogy kb 2 napja hasmenése van és görcsöl a hasa, széntablettát is kell szednie.De a kis lüke nem mert elmenni nálunk, mert első hónapban még elég kellemetlen lett volna neki,habár nem szóltam volna érte semmit, ez tök természetes.:)Amíg mi anyujával beszélgettünk,olyan durva hangok hallatszódtak ki a fürdőből...szegényt nagyon sajnáltam akkor, hogy így szenvedett.:):DAzóta neki tök természetes(miért is ne lenne) hogy elmegy nálunk is, meg náluk is amikor ott vagyok.Én nem tudnék náluk elmenni, sőt, még itthon sem igazán amikor Ő itt van.Az a baj, hogy a tusoló, és a wc külön helységben van, mert könnyebb lenne közben megnyitni a csapot, kevésbé lenne kellemetlen...AMúgy én az itthonin kívül sehol nem tudok elmenni nagy wc-re, képtelen vagyok..amikor több napra elmegyek, vmilyen táborba, ott is gondjaim vannak ezzel, vagyis..kb 5-6 napot is kibírok nélküle, de akkor egyáltalán nem is kell, csak fáj a hasam néha,de elmúlik.Kiskorom óta így van ez...a barátom meg elég gyorsan emészt, ahogy eszik, kb 15perc mulva, már megy is, 1nap akár többször is.:)eleinte kicsit "mókás" volt:D:D
2008. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk már el tudok náluk menni de ott együtt van a fürdö meg a Wc az azért jobb mondtam régen(meg mst is)hogy fürcsi.Elintézem a dolgokat aztán lefürödtem:)elég kinos azért bemenni mikor mindneki otthonvan de már én is megszoktam bár az elején pisilni sem nagyon akartam elmenni náluk:)
2008. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan leszek. 4 eves kapcsolatunk alatt mar minden ami kakival es pukival kapcsolatos megtortent.

Most szombaton feketebablevest evett az en eletem parja es a b.nom ferje is....kifingottak minket a felso szintrol...lenn a nappaliban talaltam ra a b.nomre kora reggel vasarnap pedig tudtunk volna meg aludni....

Anyosom elso latogatasa hozzank egy azonnali hasmenessel tortent...szegenyke...nagyon kinos volt neki de aztan rajott en sem vagyok kulonb nalla...a fia nem veletlenul valasztott engem.

A ferjem mondta, hogy egy igazi kapcsolatban nem lehet kinos az ilyesmi. Kulonben egy eleten keresztul bujdokolsz mikor szolit a szukseg?

2008. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam/vagyok a dologgal.Amikor a barátoméknál vagyunk, nekem is nehezemre esik még a kisdolog is. Az ő vécéjükből nagyon kihallatszódnak a hangok, és ők általában mindig otthon vannak... Ezt a problémát végül úgy oldottam meg, hogy közöltem a barátommal (amikor már nagyon szenvedtem) hogy bocsi de nekem ez a problémám, bevallotta hogy neki is ugyanez... És elmondta hogy ő mit szokott csinálni hogy ne hallják. (a kisöccse az előszobában játszik és nézi a tévét és egyszerűen felhangosította a tévét, így nem lehetett semmit hallani)
2008. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

én 6 éve vagyok együtt a párommal már együtt is élünk, de eleinte még fürdeni se mert nálunk mikor jött előtte zuhizott, wc stb én ugyanígy aztán fejlődött a dolog akkor mentem nagywc-re ha aludt mióta együtt lakunk ha ő éppen a szobában van becsukom az ajtót hogy ne halljam a tv-t ő meg ne halljon engem pedig már 6 év eltelt

sokáig csak egy bizonyos helyen tudtam..

10 napig voltam Németországban 8 éve és 1x voltam a tíz nap alatt, mostmár a munkahelyen is elmegyek de ha bejön valaki leblokkolok...

szóbal nem vagy egyedül

2008. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Azoknak üzenem akik képesek napokig bent tartani hogy nehogy mégegyszer megjátszák ezt, mert baromi komoly következménye is lehet, csoda hogy nem kapott valamelyik bélperforációt akár! Az kellemesebb ha a sebész lapátolná ki a 8 kg szart belőletek a műtőasztalon miközben ott fekszetek felszelve mint a béka?! Nem tom mi a frász olyan különleges ebben, hát ha fosni kell akkor kell, jó utána nem fasza a következőnek bemenni oda, de ez van. Különben azonnal le kellene húzni miután kijött aztán nem lesz tele a klotyó a szaggal! Amúgy meg ha fingani kell a csajomnak szólok is neki hogy eresszen egy emberest hadd röhögjünk, pedig olyan bombázó hogy azt hinné róla az ember hogy virágillatút fingik! Egyébként tudjuk anélkül is minden csajról hogy naponta birkózik a nagy barnamedvével és többször finganak is mint akárki más! Szóval ne játszatok az egészségetekkel!
2008. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

előző hozzászóló vagyok

tök igazazad van, lenne ilyan minden férfi!!!

2008. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy direkt benttartják. Legalábbis nálam. Én szokatlan helyen nehezebben megyek el nagywc-re (mondjuk nekem alapból is van egy kis székrekedési problémám, még otthon is), így aztán még akkor sem tudok wc-zni, ha akarnék. Egyszerűen nem engedi ki a szervezetem. Persze két nap után már egyszer csak rámjön, és akkor semmi gond nélkül megy :)
2008. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mi már egy éve együtt vagyunk, de még most sem tudok úgy kakilni, ha a közelemben van. Jó tegyük hozzá, nagyon kényes vagyok ilyen téren, mert csak, és kizárólag otthon tudok kakilni. Nyaralás során is, ha 9-10 napig odavagyunk, akkor sem bírok, bármennyire akarok is. Javasolták, menjek orvoshoz, de engem nem érdekel.
2008. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
Dettó...ha probálkozom, akkor sem megy..:D(egyik válaszoló..nem számoltam meg, bocs:D)
2008. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!