Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden párkapcsolatban kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolatban kínos az első nagyvécézés, ha éppen a közelben van a kedves?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátom, és amikor pl. nála alszok, egyszerűen nem merek elmenni nagyvécére, van amikor már kaparnám a falat, de akkor sem..:S Nyaralásnál pedig mindig kicseleztem, akkor mentem amikor nem volt fent a szállóban. Hogy léphetnék túl ezen a problémán?:D Mindenkinél ennyire kínos ez az ügy? egy 18 éves lány
2008. júl. 21. 22:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
addig én sem mertem, amíg nem voltam biztos abban, hogy nem hallatszik ki a fürdőszobából semmi.egyébként a barátom viselkedett hozzád hasonlóan..egy darabig mindig lefoglalt valamivel [valami klip, vagy könyv, amit mutatott.], és addig elszaladt vécére..de aztán amikor már meguntam, egyszerűen megkért, hogy menjek le, mert neki ez így kínos..én pedig megértettem, és azóta már el is múlt ez a hülyeség.
2008. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szteem neem.. mért lenne az? Ez olyan természetes, minthogy levegőt veszel... Gondolj bele, mégis mit szólhatna miután kijössz a vécéről, ami kínos? Semmit, valószínűleg csak mosolyogni fog :) Mondjuk még én se mentem el a barátomnál.. meg ő se nálam.. De szerintem nem kell ebből ilyen nagy dolgot csinálni :)Légy tök természetes.
2008. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal 8 hónapja vagyunk együtt, de ha a párom nálunk van, akkor ő sem tud nagy wc-zni. Náluk meg én nem, csak ha már nagyon kell. Az a baj, hogy náluk a wc-ből kihallani mindent. Én akkor szoktam elmenni wc-re, ha már alszik, vagy zuhanyzik és akkor nem hall semmit. Amúgy pedig sokan vannak, akik csak otthon, a megszokott környezetben tudnak wc-re menni, és több idő kell, hogy hozzászokj ehhez. Remélem hamar sikerül!
2008. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annyira egyszerűen megoldható ez a probléma.

Gondolom a csobbanás hangja zavaró :)

Fészket kell rakni a kagylóban WC-papírból és az hangtompítóként viselkedik :)

2008. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Jó de az esetleges hang effektus mellé az utána való szag..:S
2008. júl. 21. 23:11
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez aztán az ötlet.. XD Bocsi, én először azért nem értettem a problémát, mert vhogy először csak a mi fürdőnk ugrott be, ahol van "elszívó" majd a túró, szal annak eléggé van ilyen alaphangja... De sztem akkor mondd el neki, hogy neked ez megy.. legalábbis nem olyan könnyen. Elröhögcséltek majd, és utána nem is lesz kínos.
2008. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A szagot pedig igazán könnyű "eltüntetni"! Ugyan.
2008. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
*vagy mi a túró
2008. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

na akkor ezt hallgassátok...

18évesen jöttem össze a barátommal, és nem voltunk tán még egy hónaposak sem, mikor valami nagyon rosszat ettem, és muszály volt... olyan hasgörcsöt senkinek nem kívánok (esküszöm szülni is könnyebb volt, bár itt nem azzal volt a baj, hogy nem jön ki), sem szagokat, sem hangokat, sem egyebeket, de ha egyszer menni kell...

És az egészben a legszörnyűbb? anyám röhögött egyedül. Szabályosan rosszul voltam, és még ki is röhögött.

És az újdonsült párom azt találta mondani, hogy inkább meg kéne kérdezni, jól van-e. Mondanom sem kell, ha aznap próbáltam is visszafogni magam, soha többet nem volt rá szükség....

2008. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Rendes volt a párodtol hogy csak téged tartott szem elött!Egy idövel a dolgok természetesek lesznek,az elején még én is megvártam mig elalszik meg ilyenek.Mostmár elmegy és kész nem zavar,természetes dolgo de azért kell hozzá egy kis összeszokottság!Velem is volt hasonlo eset ,de hát a nagy WC olyan mint a halál!Ha menni kell,hát menni kell!:)
2008. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!