Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz ez? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ez? (részletek itt alul)

Figyelt kérdés
24 vagyok, a barátnőm meg 16 éves. Régóta barátok voltunk de most így alakult... Kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak mások ehhez a korkülönbséghez.
2009. dec. 11. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nézd, ha szerelmes vagy, ugyis mindegy... :) jó nektek :)
2009. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem lényeges szempont, hogy felmerült Benned, hogy nem biztos hogy ez egy normális dolog. Egyenesen lenézem általában az ilyen embereket, de ők általában nem nagyon érzik ezt parának.. Ha valaki olyannal találkoztál, akkor miért ne...
2009. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást kölcsönösen, és én úgy látom, hogy a személyisége fejlettebb a korosztályánál. De az ő véleménye is ez. Magától mondta.
2009. dec. 12. 00:04
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
szerintem te pedofil vagy
2009. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

őőőő, bocsi ha bunkóságak veszed, nem annak szánom..

szal ha minden okés veletek, és rendesen tudtok beszélgetni, és ilyenek, akkor vagy Te vagy nagyon gyerekes még, vagy ő nőtt fel túl hamar.. (de inkább mind2)

ez nembaj.. bár a külvilág elég nehezeb szokta elfogadni.. a lényeg hoyg Te mit akarsz. :)

sok sikert

2009. dec. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a szülei elfogadnak téged, és velük is jóban vagy, akkor nincs gond. Ha a fejlődését pártolod, és jó irányba viszed, bíztatod hogy tanuljon, és hagyod is, akkor én engedném hogy a lányom barátja idősebb legyen. Valamilyen barátja úgyis lesz, akkor inkább olyan legyen, akit rendesnek látok.


31/N

2009. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem fog sokáig tartani a kapcsolat...

unokatesómnak volt ilyen fiatal barátnője (ő is 24) és

fél év után a lány rájött, hogy ő még "élni akar", bulizni szeretne, más fiúkkal is összejönni és szerintem ez érthető.

Szóval ha nem akarsz vele olyan nagyon hosszú távra tervezni akkor nemgáz, de ne gondolt h majd ő lesz a feleséged...

2009. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arra vigyázok, hogy miattam ne maradjon le semmiben, és ne vegyem el az idejét, mert én ezzel régen megjártam, és nem szeretném, ha ő is úgy járna. A szülei elfogadnak engem, és normális srácnak tartanak. Amúgy a barátnőmet kérdeztem, hogy miért nem vele egykorúakkal járna inkább, és ő is azt mondta, h. azért mert sokkal normálisabb vagyok náluk. Szóval nem tudom, mi lesz ebből, de még sokat fogok beszélgetni vele ezekről a dolgokról. // Valaki írta, h. szerinte pedofil vagyok:) volt 27 éves barátnőm is, őt ugyanúgy szerettem. A mostanit sem azért szeretem, mert annnyi idős. // Vicces, hogy a nálam idősebb barátnőm is azt mondta, hogy normálisabb vagyok sok 27 évesnél is. :):) Én ezt nem tudtam, de örülök, hogy így látják. // Köszönöm az eddigi véleményeket, mindegyiket!
2009. dec. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!