Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1. évfordulóra hova menjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. évfordulóra hova menjünk romantikázni?

Figyelt kérdés
Érdekelnének személyes élmények, ki hova ment a párjával az 1.évfordulójukon.Ötleteket szeretnék gyűjteni.Légyszíves írjátok oda, hogy nő, vagy férfi a válaszoló.Én lány vagyok,17éves, a barátom 19.Köszönöm előre is:)
2008. júl. 21. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én tizenhat éves vagyok (a barátom húsz.), és lány, két éve vagyunk együtt a barátommal.mi az első évfordulóra pécsre akartunk menni ahhoz a kapuhoz, amire a párok szoktak lakatot tenni, de akkor még neki nem volt jogsija, és nem ment oda úgy vonat, szóval csak győrbe mentünk..ott is van egy hasonló hely, de nem egy egész kerítésnyi, hanem csak egy kisebb szívecske, de mi azért felraktunk egy gravíroztatott lakatot. X). idén (2. évforduló) pedig csak úgy leruccantunk szegedre, mert nem sokkal azelőtt jártam ott, és olyan szépnek találtam, hogy azt akartam, hogy ő is lássa.
2008. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szép még a tatai öreg tó,az igazán romantikus!
2008. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi nektek.:) Ez a Győrös tetszik:P:) Neki van jogsija, nemrég kapta meg, szóval még nézelődök neten is, hátha aad vmi.:)
2008. júl. 21. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az első évfordulón meg akarom ismételni az első 'randinkat' ugyanazokkal a helyekkel. Szerintem az a romantikus kettőnknek

22éves srác vagyok

2008. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, összeállítottam már magamnak fejben az egészet...:):)

Ez az első randis lesz végül, huu úgy várom mááár:) najó, igazából még van egy hónap, de az ajándékát már kicsit hamarabb elkezdem intézni.:)Köszi a válaszokat:)

2008. júl. 22. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!