Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Helyre lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés

2 éve van barátom.Én nagyon szeretem,de nem biztos, hogy ő is így érez. Mindketten regisztrálva vagyunk myvipen, minden közös lányismerősünk képét kommentálta,csak az enyéimet nem=( Ez egy kicsit rosszul esik.Előttem jegyzi meg, hogy xy milyen jó csaj=( Fél évvel ezelőtt meg is csalt, igaz,csak egy csók volt,de akkor is. Nekem nagyon rosszul esik,miért nem tud legalább annyit kinyögni,hogy szép vagy?! Egy teljesen idegen embernek aki csak szembejön az utcán, miért megy? Ő miért tudja megjegyezni,hoy szép vagyok. Naponta nagyon sok visszajelzést kapok,de tőle semmit =( Ez veszett ügy már, igaz?Nyugtassatok meg,hogy van kiút!.Még olyan fiatal vagyok, olyan nagyon összetörte a szívem, több dolgával is. Mindenem neki adtam.Mindenem.

Mindketten 16 évesek vagyunk.Mit tehetnék? Helyre lehet ezt még hozni? Én szeretem.


2009. dec. 11. 19:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Rossz dolog a szerelem=( Nemhiába mondják, aki másba beleesik,magának ás vermet :'(
2009. dec. 11. 19:55
 2/3 anonim válasza:
Ezek alapján,amiket írtál szerintem a barátod csak játszik veled,ha lehet így fogalmazni.Nem hiszem,hogy egy 2 éves kapcsolatban normális ez a viselkedés.Próbálj meg leülni vele és megbeszélni a problémákat,hátha,akkor változtat a stílusán.Ha ezt követően sincs változás,akkor nincs mese...
2009. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
énszerintem csak jáccik veled :(
2009. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!