Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném kapni a barátomat, hogy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Három hete szakítottunk. Sose voltak nagy problémáink, az apró nézeteltéréseket mindig megbeszéltük, tényleg nem volt semmi gond.

De ő külföldre fog menni 3 hónap múlva (jónéhány évig kinn lesz). A szakítás indokaként az hozta fel, hogy hiába szeret, nem tud hazudni se magának, se nekem, hogy minden rendben lesz. Főleg, hogy nem tud semmi biztosat ígérni. És ne várjak rá éveken át, kivinni meg nem biztos, hogy tudna...

De egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nem tölthetjük ezt a "maradék" három hónapot együtt? Minden olyan jó volt és nem tudom elhinni, hogy ennyi. (Két évet voltunk együtt.) Rendben, megértem, hogy szeretne elmenni és megvalósítani a céljait, de akkor is.

Mit csinálhatnék, hogy visszakapjam még erre a kis időre? Felejthetetlenné szeretném tenni!!


2008. júl. 21. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaigen, és tutibiztos, hogy neki nincs más nő az életében!
2008. júl. 21. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szomorú. De szerintem azért akarja, mert az gondolja, így könnyebb.. Persze nem könnyebb. Olyan, mintha az orrod előtt lenne, akit szeretsz és nem kaphatod meg.

Szerintem győzd meg, tőrj be hozzá az éjszaka közepén, és repítsd el egy olyan világba, ahol bármit megtehettük, és nyoma sincs (még) annak, hogy el fog menni.

Legalább 2 hónapot kitudsz harcolni szerintem. Elvégre utána még mindig van 1 hónap felkészülni, hogy soha többet nem látod...

Meglehet, hogy szeret téged, lehet, hogy annyira, hogy nem bírná azt a fájdalmat, hogy itthagyjon téged (lehet, hogy ) végleg!

Nehéz ügy. Szerintem csak úgy tudod, ha kiszakítod ebből a közegből, ahol mindig csak gondolkozik, és ésszel dönt... érd el, hogy szívből is döntsön. Szakítsd ki a hétköznapokból. Nagyon sok sikert, remélem sikerül, ha két hónapra is! Utána pedig azon légy, hogy minél hamarabb szerelmes légy megint és elfelejtsd.. mert egyébként kínzó szenvedés lesz :S Sajnállak, de nincs más választásod! Viszont tényleg rabold el őt.. és legyetek addig is boldogok!

2008. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ezt ne hallanam!!!

Ez egy ocska kifogas...olyan mintha azt mondta volna : "Annyira szeretlek, hogy ugy fogsz hianyozni h inkabb legyen vege!" hogy lehet ilyet mondani? ha szeret es szakit veled nem fog fajni??? meg mindig jobb ha azert faj, mert nem lehet veled, viszont szeret...mint az h szakitotok vegleg...

Ez ilyen pasi logika en nem tudom...tobb baratnommel tortent meg, hogy a srac egyetemre kellett menjen (mas varosba) "S bocsi nem tudnek meglenni nelkuled szakitsunk!" ez nem szerelem!

es 2 ev utan ezt megcsinalja veled? hogy mehet el megvalositani a celjait nelkuled? nem te voltal a celja? nem egyutt akartatok elerni valamit?(persze fugg a korkulonbsegtol)de ez nekem meredek...

Szerintem ha menni akar engedd h menjen, es neakard azt a kis idot vele lenni, jobban fog fajni nelkule ....

Sajnalom h igy kellett mondanom, de ez a velemenyem. Remelem ha mar semmi eselye konnyen elfelejted es tul leszel rajta! Sok sikert! Udv

2008. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolod,ha erre a kis időre még visszakapod őt esetleg,akkor könnyebb lesz utána?Sokkal jobban fog fájni talán.Hisz,mondjuk felejthetetlen lesz,de akkor is elmegy...és vége...Szép emlékként,így is meg tudod ezt őrizni.Ha ő ezt így eldöntötte,és nincs visszaút,akkor lehet hagynod kellene inkább elmenni és nem keresni,hogy hamarabb túl legyél ezen,hogy előbb lehessél újra boldog más valaki mellett idővel.
2008. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én Vele akarok boldog lenni. Tudom, (magamban már el is fogadtam), hogy el fog menni... :(
2008. júl. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!