Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik csaj a suliból.De valamiért nem merek odamenni hozzá.Ha véletlenül ott áll mellettem teljesen leblokkolok és inkább elmenekülök.Amúgy meg mindig a barátnői mellett van és úgy nem igazán akarok odamenni hozzá.Mégis mit tegyek?Gondolkoztam azon is hogy felveszem msnre, de az tök röhejes hisz egy suliba járunk.Segítsetek!Adjatok pár ötletet,hogy milyen szituációba mehetnék oda.

Ja olyan válaszokat nem akarok kapni hogy szedd össze magad és menj oda hozzá!


2009. dec. 11. 17:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nem tudom én ezt az msn-es dolgot nem találom olyan jónak. Lehet hogy rá kéne köszönnöd vagy valami tudom ez elég cikis lehet de ki tudja. De ha más nincs akkor msn-en próbáld meg kideríteni hogy neki bejössz e sztem mást nem nagyon tudok elképzelni, vagy ha van myvipen szép kép róla akkor jegyezd meg neki kommentbe pl.
2009. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

hát mitöl félsz!!!no para teso megy oda szépen rajosan -lightosan west sideosan lökd le neki hogy mi a szitü és enyi!! mit kell ezt felfujni.ha nem jösz be elküld és kész.

mit veszithec?semit igy csak találgathac egy életen át hogy bejösz e neki vagy nem.és lehet rád vár hogy kezdeményez.ne sirántkozál .szed ösze magad mig nem késö és ne találgas lehet mire észhez térsz má lecsapják elöled!!!

2009. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!