Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik csaj a suliból.De valamiért nem merek odamenni hozzá.Ha véletlenül ott áll mellettem teljesen leblokkolok és inkább elmenekülök.Amúgy meg mindig a barátnői mellett van és úgy nem igazán akarok odamenni hozzá.Mégis mit tegyek?Gondolkoztam azon is hogy felveszem msnre, de az tök röhejes hisz egy suliba járunk.Segítsetek!Adjatok pár ötletet,hogy milyen szituációba mehetnék oda.

Ja olyan válaszokat nem akarok kapni hogy szedd össze magad és menj oda hozzá!


2009. dec. 11. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

háth szedd össze maga dés menj oda hozzá

így is ez a válaszom

vedd fel msn re ak kapcsol kicsit

és viszonozni fogja valamivel

és utánna te bókolj stb stb és írd le neki msn en ha nyuszi vagy :D

2009. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jah jah msn nem akkora para :D szal szerintem is nyugodtan vedd fel :D
2009. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdésem lenne.Múltkor megnéztem myvipen az adatlapját.Aztán haverom is.Haveromét visszanézte de az enyémet nem.Ez jelentheti azt hogy k..vára lesz.r?
2009. dec. 11. 17:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, msn a jól bevált fegyver. Ha beszélsz vele majd kiderül a myvip-es baromságot ne nagyon említsd szerintem.
2009. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem myvipen nincs fent az msn címe.De nem tom van-e értelme elkérni, mert az egyik képének az alján az van hogy .... osztály(nem a termet jelenti) mellett ültem szünetbe(szivecske), mert te is ott ültél.Szal lehet egy másik osztályból tetszik neki valaki.Vagy csak szerintem?
2009. dec. 12. 10:15
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha már kiemeltem ezt a kérdést kérlek tiszteljetek meg további jó tanácsokkal!

Köszönöm

2009. dec. 13. 20:39
 7/12 anonim válasza:
Szia. Lenne egy kérdésem. Amikor nézegeted őt akkor ő is megnéz téged a suliba? Mert szerintem akkor egyértelmű hogy neki is bejössz. De ha rád se néz akkor szerintem sokat kell majd tenned érte hogy elnyerd.
2009. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem nézem olyan feltűnően csak néha rápillantok.Szerintem észre se veszi hogy nézem.
2009. dec. 13. 20:52
 9/12 anonim válasza:
Akkor javaslom hogy nézd feltünőbben. Sőt olyan szinten hogy rádnézzen hidd el megéri és ha gyorsan elnéz akkor valszeg zavarba jön és az már jelent valamit :-)
2009. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

OKÉ.Megfogadom.

Egyéb ötletek?

2009. dec. 13. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!