Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tetteme? Egyáltalán mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tetteme? Egyáltalán mi ilyenkor a teendő? És miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal szinte másfél éve vagyunk együtt, alig veszekedtünk párszor ez idő alatt.Nagyon jól megvoltunk, ám kb 2 hónapja folytonosan flörtölget más lányokkal, interneten telefonon...És én megtudtam a nagyját(hogy az egészete azt már nemtudom), mikor legelőször tudtam meg megígérte nem lesz több ilyen, rá 1 2 hétre újból ugyanaz...Megint megígérte és én megint megbocsájtottam neki, mert nagyon szeretem. Harmadszorra már nem akartam megbocsájtani de mindent végiggondolva nemakart eldobni ennyiért a hosszas,szerelmes kapcsolatom. Tehát újból mgbocsájtottam, de most megvolt negyedszerre is. Próbálta eltitkolni,ikmagyarázni magát de felvilágosítttam, hogy hülye nem vagyok és eljöttem tőle, jelezve hogy vége. Mondtam neki, hogy figyelni fogom mert ha ennyiszer megtette nem akarom még megtörténjen de nagyon bizonygatta, hogy befejezte.

Mind mondta, hogy nem megcsalás, és tudom abban teljesen biztos vagyok, hogy nem csalt meg, de ez sem esik jól :( Én reagálom túl? Kellene hagyjam, hogy a hátam mögött olyanokat beszéljen csajokkal hogy jó a tested szép vagy kéne egyet ... Lelke mélyén az is biztos, hogy szeret, jól is bánik velem, de én nagyon utálom ha hzudnak nekem, ha titkolóznak, és rosszúl esik,hogy més csajokkal is foglalkozik.

Lehet én reagálom túl, de szerintem nem ezt érdmelem és a másfél év után nem kellene más lányokhoz forduljon.

Nagyon szeretem őt és fáj,hogy szakítottam vele, de tudom,hogy fiatal vagyok és még kapok fiút, akár jobbat is.

De szeretném tudni, ti mit szóltok mindehhez, és kérlek ne felnőtt felfogással mert én még gyerek vagyok, nem házasodni akarok, csak 16 éves fejel gondolkodjatok.

Én azt vettem figyelembe hogy nagyon de nagyon jól megvoltunk, tényleg álompár voltunk olyan 14 hónapig kb, aztán most az utolsó kettőnél én szinte végig csak sírtam ez már sok nekem.

Szerintetek beszéljem meg vele? Adjak még egy esélyt hogy játsza el azt is? Mit tehetnék, kérlek segítsetek, köszönöm


2009. dec. 11. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megunt téged,fiatal korban egy 1+ éves kapcsolat után sürjen előfordul.
2009. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:( Azt mondod?

De mi miatt? Minden olyan jól ment...Ha valaki szeret valakit akkor nincs olyan hogy unja...

2009. dec. 11. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán rád unt semmi extra valószínűleg ennyi volt és inkább kalandokra vágyik lehet lépned kellene egy kellően meg fogalmazott beszélgetés után...
2009. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már léptem...Szakítottam vele. De akkor a teendőm az hogy legyen még egy komolyabb beszélgetés, és kérdjek rá hogy unja ezt az egészet vagy milyen baja van? Ez a dolgom?
2009. dec. 11. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog működni közöttetek,őt hajtja vére,fiatal,ahogy TE is.Szerintem nézz más pasi után.Nem hinném,hogy szeretné magát egyvalaki mellett lekötni.legalábbis az írásodból ez derült ki.
2009. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Letud komolyodni, előttem is volt még 1 hosszú kapcsolata és most én, másfél éve. Valamilyen szinten érzem is hogy szeret de nem elég :( Kellene az is, hogy ne féjek minden percben hogy most a hátam mögött minden lánynak írja az ilyen baromságait.

Én mgpróbálok beszélni vele, persze megvárom míg ő kers meg, hisz ebben a történetben nem én voltam a hibás.

Szóval én beszélek vele de ha megint ígérgetni kezd, akér esküdözni akkor mit tegyek? Nem akar elveszíteni azt tudom, nekem is jó lenne ha ugyanúgy együtt lennénk csaképp ezen változtatna :(

Sokak szerint én vagyok a hülye mert kiakadok egy ilyen dolog miatt, hogy mégcsak meg sem csalt. De ugye hogy más sem tűrné szó nélkül? Mondják,hogy nem vagyunk házasok, nem csal meg csak írogat lányoknak hát nézzem el neki. Oké írogasson, de ne ilyeneket! Akkor mire kellek én? Igazam van, vagy ti is azt mondjátok, hogy én vagyok a kis naiv hülye leány aki nem engedem meg neki ezt?

2009. dec. 11. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van,én sem tűrném el ezt,mert nem tisztel,nem becsül.Nem kell mindent lenyelni!Amúgy meg,én a helyedben már nem is beszélnék Vele.Nem érdemes.Találsz Te nála jobbat is.
2009. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom én, hogy fiatal vagyok és van még sok jó fiú a földön, de tudjátok milyen érzés mikor ő az első :( S főleg hogy tényleg nem voltak problémák jó ideig, és most 2 hónapja csak így??? De miért :( Miért nem tudnak kicsit másképp gondolkodni? Meeg kell tudjam hogy valóban un engem, bizts hogy nem fog jól esni de lgalább tőle halljam :(

Köszönöm a válaszokat

2009. dec. 11. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!