Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt? Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőmmel eléggé furcsa a viszonyunk.4 hónapja nem vagyunk együtt, 1 hónapja újra beszélgetünk msn-en, telefonon. Neki most van egy alakuló kapcsolata egy sráccal. Most fognak harmadjára találkozni. Tetszenek egymásnak, 1 hónapja beszélgetnek, ismerik egymást. A kérdésem a következő lenne: Az lány eléggé érdekesen viselkedik velem, mondogatja, hogy milyen csodálatos ember vagyok, és hogy nem bír elengedni teljesen, ha szomorú engem hív fel, hogy beszélgessünk (nem az új leendő barátját), ha szomorú vagyok vígasztal, aggódik értem, felhív ha beteg vagyok. Azt mondta hogy ha nem beszélnénk nagyon hiányoznék neki. Sokszor mondja hogy milyen jó pasi vagyok, hogy milyen gyönyörű szemem van, milyen jól nézek ki. Az alakuló kapcsolatáról is elmondott mindent, mikor megkérdeztem hogy erre a fiúra vágyik-e azt mondta kicsit húzva a száját..."talán". Mondta hogy nagyon szeretne velem találkozni, eljönni velem ide-oda, szóba szokott kerülni milyen jó volt a szeretkezés egymással. Ilyenkor mi jár egy lány fejében? ha valakinek van valami hasonló tapasztalata örömmel olvasnám! megkérdeztem tőle, azt mondta sosem fog tudni elengedni teljesen, mert annyira nagy hatással voltam rá. Miért viselkedik így? Annyira nem kavar fel a dolog, mert két lábbal a földön vagyok, de mégis furcsa. Én 24 ő 20 éves.
2009. dec. 11. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:
4 évet voltunk együtt
2009. dec. 11. 16:16
 2/3 anonim ***** válasza:

hat a 4 ev az nem mulik el nyomtalanul.szerintem vagytok annyira kozvetlen viszonyba hogy tedd fel neki a kerdest.

szeretne e toled meg valamit vagy elmult minden nyom nelkul?

2009. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyértelmű, hogy foglalkozik veled, hiszen egy ilyen hosszú kapcsolat nem múlik el nyom nélkül. Nyilván kötődik hozzád, hiszen 4 év alatt gyakorlatilag te tetted ki az élete nagy részét. A szakításotoknak is biztosan volt oka. Szóval el tudom képzelni, hogy nem akar tőled kapcsolatot, csak mint barát közeledne hozzád. (Az, h a szeretkezéseitekről miért beszél, az számomra rejtély). Mindenesetre minél hamarabb tisztázd vele a dolgot!

2009. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!