Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már ilyen veletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy van-e példa olyanra, hogy egy lány és egy fiú hosszú (többéves) ismeretsége alatt nem alakul ki semmilyen vonzódás a fiú részéről, de a lány kitartó (nem nyomulós), és a fiú egyszer csak azt veszi észre, hogy beleszeretett? Nem találkoznak túl gyakran, de e-mailezni szoktak. Egyiküknek sincs párja.

...Tehát: megeshet, hogy vki évek múlva döbben rá arra, szinte villámcsapás-szerűen, hogy milyen fontos neki a másik?


2009. dec. 11. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyan még nem volt ilyen, de egyébként igen, szerintem simán előfordulhat ilyesmi.
2009. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen annál is inkább, mert az érzelmek az esetek többségében (szerintem) nem egyformák, nem egyforma intenzitásúak.
2009. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiúnak éppen nincs más és ezért belekapaszkodott az utolsó fűszálba. Szerintem.


Ha valakinek vannak nők az életébe, akkor nincs ideje olyanba beleszeretni, aki korábban nem tetszett neki. Mindig talál olyat, aki első látásra tetszett.

2009. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2009. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
simán megtörténik ez sokaknál, nincs benne semmi különös
2009. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen velem volt ilyen 2 évig szerettem valakit nem sokszor beséltünk aztán hirtelen közölte velem hogy járjunk és akkor már nem szerettem , mert nem akartam többet várakozni :/
2009. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor reménykedek tovább. :)

Fura az élet: most én várok arra, hogy vki megszeressen, máskor rám vártak - eredménytelenül. :(

Az a baj csak, hogy ez a fiú sztem nem is akar magának társat. Vagy legalábbis nem olyan nagyon, mint a legtöbb ember. Így tovább csökkennek az esélyeim. :(

2009. dec. 11. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!