Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszet már valaki annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszet már valaki annyira hogy pár beszélgetés után sokáig szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
Hány napig, hónapig, évig voltatok eddig pálátói szerelmesek? Egyáltalaán nevezhető ez szerelemnek vagy csak az idili képzelgés olyan vonzó. Még ha szereted is a "párod" hányadik elutasitás után addnád fel?
2009. dec. 10. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebben néhány hónapig voltam plátóian szerelmes pár beszélgetést követően,aztán elmúlt az érzés.Kiderült,nem szerelem ez,nem is rajongás,csak olyan kislányos baromság.Jelenleg felnőtt nő vagyok,és hosszú hónapok óta reménytelenül szerelmes vagyok egy elérhetetlen pasiba.Néhány dumálást követően..Azt hiszem,ez a plátói szerelem...Slusszpoén,hogy szerintem SOHA nem fog rám nőként tekinteni,maximum a húgaként szeret. :-(
2009. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!:)

Igen egyszer előfordult, hogy úgy éreztem szeretem a srácot. Minden nap több órát beszéltünk msn-en, és sms-eztünk.Sajnos elég nagy volt a távolság köztünk, mondhatjuk,h. 1 ország(400km). Kb. fél év után megbeszéltük,h. nincs értelme,mert külön életet élünk, és nem várhatjuk el a másiktól,h. feladja az életét, a családját. Jah, ha elsőnek elutasítanak, akkor annyi volt, nem alázkodok meg senkinek!!! Szerintem a lényeget leírtam.:)

Bocsi,h. hosszúra sikerült.

2009. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy éve szerettem bele egy férfibe.Első látásra történt...Nagyon szerelmes voltam/vagyok belé,még ha azt is mondta,h nem...És még mindig arra várok,hogy egy nap elém áll és azt mondja:Szeretlek!
2009. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!