Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton költekezne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton költekezne, és neki az természetes, ha elfogy a pénz, akkor lesz ami lesz. Mit csináljak már vele?

Figyelt kérdés
A probéma az, hogy nem keres valami jól, és hiába kértem, hogy nézzen jobban fizető meló után, eddig egyetlen satnya próbálkozása volt, de az se koronázta siker. Én gyesen vagyok, ráadásul albérletben lakunk. Ha pénzt kapunk nekem a lányom az első, hogy neki be legyen vásárolva kaja, pelus, minden. Ő meg költené hülyeségekre, és még bíztat is, hogy miért nem veszem meg. Ha meg elfogy a pénz, akkor sem érdekli, majd lesz valahogy, és volt, hogy napokig ugyan azt ettünk, mert nem volt más. Szerencsére a lányom így nem hiányol, hogy én figyelmes vagyok, de aggaszt, hogy nagyon komolytalan az apja. Karácsonyra sem tudunk abszolút venni semmit a családnak, még azt se tudom hogy tudjuk megvendégelni őket, mert vidékről jönnek a kicsi miatt is, de ez se zavarja őt..Csak engem az, hogy az ő "nemtörődömsége" miatt mindig szűkölködünk..Mit tegyek, hogy vegyem rá a változtatásra, mert mintha a falnak beszélnék!
2009. dec. 10. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd el, ez nem lesz jobb
2009. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kolosszus22 ***** válasza:
0%

Már nem azért, de pl. ezért nem kell gyereket vállalni addig amíg nincs mögötte biztos anyagi háttér!

22/F

2009. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Állj a sarkadra szerintem! Mondd meg neki, hogy ez így nem lesz jó, nyomaszt ez a helyzet és itt van a lányotok is, aki nem szenvedhet hiányban. Nem tudom mennyi idős a párod, de mindenképpen fel kell nőnie a feladathoz. Nem is értem, hogy miért viselkedik így...
2009. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az ilyen ember nem való apának...ez a véleményem én is fiatal vagyok még az apasághoz 24 vagyok de van annyi eszem hogy nem csinálok gyereket ha tudom magamról hogy nincs bennem még annyi felelősségtudat ami kell ehhez az egész gyerek témához...ha a lányod fejlődését és érdekeit tartod szem előtt nagyon komolyan el kéne beszélgetned a pároddal ezekről a dolgokról hogyha már megcsinálta azt a gyereket viselje is gondját és adjon meg neki mindent amit lehet mert csak a normális szülői háttérrel lehet boldog gyermekkora és csak így válhat belőle becsületes tisztességes felnőtt
2009. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:
Egyébként írtad, hogy nem keres valami jól és keressen jobbat! Ezt nemtom hogy gondoltad!? Manapság különösen nehéz munkát találni, nemhogy még elégedetlenkedni és jobban fizetőt találni, már az is valami, hogy egyáltalán van neki. Van egy ismerősöm aki hasonló szituációban otthagyta a munkahelyét, hogy majd talál megfelelőbbet, ennek 6 hónapja, azóta se talált és visszasírja a régit, de már késő!
2009. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem keres milliókat egy dolog - attól függetlenül is lehet normális, tisztességes életet élni. Régen is voltak szegény (kevésbé tehetős) emberek, mégis fel tudtak nevelni tisztességes egy, sőt több gyereket.

Egy család komoly felelősségtudatot igényel - innentől nagyon sok mindenről le kell mondani (persze a család kárpótol mindenért), háttérbe kell szorítani.

Beszélgessetek el az egészről, hogy mit gondol, hogyan látja az egészet. Ezek komoly dolgok, nincs olyan, hogy majd lesz valahogy, pontosan tudni kell, hogy hogy lesz, mit fogtok csinálni, miből éltek, mert ott van egy kislány mellettetek, aki számít rátok, akinek szüksége van RÁTOK (a nagybetű mindkettőtöket jelenti, tehát az elsődleges és legjobb megoldásnak az együtt maradást tartom).

Ha ezek után se ébred fel benne semmi, akkor komoly probléma van, ami később még rosszabbra fordulhat.

2009. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!