Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem áll fel a barátnőmre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll fel a barátnőmre? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Addig semmi gondom amíg ruhában van, addig állok rendesen, de amint meztelenül látom vége mindennek... ez nagyon gáz, mit tehetnék, miért van ez?

Előtte volt egy másik barátnőm, de vele sem ment.


Biszex vagyok, pasikkal sosem volt gondom. De most barátnőm van és szeretem és minden jó (ruhában). De akkor miért nem áll fel ha meztelen?:D Ja és nagyon szép lány, vékony, jó teste van. Mit csináljak?

(Kulturált válaszokat ha lehet...)


2009. dec. 10. 21:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
de hát tényleg a barátnőjével van a gond... nincs farka...
2009. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

22:02 -s vagyok :D


Semmi gáz nincs ezzel, csak ne erőltesd. Felesleges. A vér nem válik vízzé.


De ha kell egy fullextrás kan, aki még jófej is. Akkor én itt vagyok XD

2009. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

Próbálkozzatok sötétben.

Ha úgy se megy, akkor:

1. Túlságosan rágörcsölsz a helyzetre - ergó heteró vagy, csak ideges

2. Tudat alatt nem tetszik a barátnőd, nem vonzódsz hozzá - valószínűleg nem is fog menni

3. Nem biszex vagy hanem homo - márpedig utóbbit látszik erősíteni a helyzet.

2009. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
És amikor hozzád ér, vagy elkezd izgatni, akkor sem áll fel? Nem mindenkinek elég csak a látvány, vagy ezek után már nem is folytattátok?
2009. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vegyen magára egy felcsatolható műbrét, hátha attól felizgulsz. Amúgy meg fel tudja állítani úgy, hogy csinál is vele valamit? Mert szerintem az, hogy nem instant vagy cövek, még jelentheti azt, hogy inkább a fiúkra buksz, mint a lányokra, azaz homoszexuális biszex vagy, és nem heteró biszex. (kutatások szerint nem nagyon van olyan, aki teljesen egyformán vonzódik mindkét nemhez)
2009. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ha hozzám ér sem áll fel, vagyis félig... de hát az sem marad sokáig.

Belém beszélitek hogy b*zi vagyok... nem nemnemnemneem, kizárt, egy b*zi nem akar nőket mikor pasija is lehet, márpedig én jóbőr vagyok szóval bármikor lehetne:D

2009. dec. 10. 23:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem a többiek akarják beléd beszélni, h b*zi vagy, hanem te beszéled be magadnak, h nem vagy az.Sztem csak azért kerestél magadnak barátnőt, h meggyőzd önmagadat, h akinek barátnője van, az bizony nem lehet bu/zi....ha viszont ilyen akadályokba ütközöl, előbb utóbb kénytelen leszel beismerni magadnak az igazságot.Szegény csaj !!!
2009. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel ő is tisztában van, csak próbálja ezzel a kérdéssel megerősíteni azt, amit ő is tud, és mindenki, aki ezt elolvasta.
2009. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teljes mértékig egyet kell,hogy értsek az előttem szólókkal.....elég rendesen bemelegedtél....ami alapjában véve nem baj....csak kellemetlen...mert nem mered felvállalni.
2009. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!