Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem áll fel a barátnőmre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem áll fel a barátnőmre? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Addig semmi gondom amíg ruhában van, addig állok rendesen, de amint meztelenül látom vége mindennek... ez nagyon gáz, mit tehetnék, miért van ez?

Előtte volt egy másik barátnőm, de vele sem ment.


Biszex vagyok, pasikkal sosem volt gondom. De most barátnőm van és szeretem és minden jó (ruhában). De akkor miért nem áll fel ha meztelen?:D Ja és nagyon szép lány, vékony, jó teste van. Mit csináljak?

(Kulturált válaszokat ha lehet...)


2009. dec. 10. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Hát haver, ez ciki. :D


Amúgy mi lenne ha elmennél orvoshoz vagy szexszuál-pszichológushoz?

2009. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

lehet,hogy azért, mert mióta ez először előfordult nagyon izgulsz és görcsösen meg akarsz felelni és így nem sikerül? ne izgulj, nyugodt körülmények között próbáld meg, esetleg igyál egy picit előtte és lehet,hogy hülye ötlet, de próbáljátok ki sötétben

amúgy lány vagyok, ezek csak ötletek, nem tudom beválik-e

2009. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
kúrd meg ruhában ...
2009. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
ezt sajna agyban kell megoldanod, vagy segítséget kérsz dokiktól, másképpen nem fog menni. Legyen önbizalmad és jó fog lenni mindnen
2009. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem bisex vagy,bu zi!!!
2009. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
biszex vagy... mi lenne ha kipróbálnád, hogy meztelen pasira áll-e?
2009. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
homi vagy babám nem bi.
2009. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Dymo ***** válasza:
67%
Túl sok Transformerst néztél
2009. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sötétben még nem próbálkoztunk, majd kipróbálom mindenképp ha lesz lehetőség... eddig nem volt.

Lehet hogy túúúlságosan aggódok hogy nem fog menni és akkor azért? Vagy miért?

Meztelen pasira áll, írtam hogy azzal nincs gondom, de NEm vagyok b*zi, akkor most nem lenne barátnőm, és nem szenvednék itt miatta ezzel:P

2009. dec. 10. 22:08
 10/19 anonim ***** válasza:

Pedig erős a gyanúm nekem is, hogy b*zi vagy nem pedig biszex! És hogy miért szenvedsz, csak azért, mert azt a választ várod, hogy a barátnővel van a gond!

Tudod mit? Hagyd ott a csajt és keress egy hapsit!

2009. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!