Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szerettek (kapni, tenni, csinálni) az elsö randin? Meddig mehet el egy srác? Hova vigyen titeket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

kapni: sztem nem kell elsőre semmi, bár én amúgy sem vagyok az ilyen ajándékozások híve. csinálni: vmi beszélgetős hely alkalmas a jobb megismerésre, pl tópart ha jó idő van, v egy billiárdterem esetleg, kávézó.

de mondjuk nem úgy h ő visz oda, hanem előre megbeszélni kinek mihez van kedve.

és addig mehet el ameddig engedem, szitu meg srác függő. csak ha vmire mondom h nem, akkor azt fogadja is el.

2009. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csaj azt mondta rám biza magát!

Hát én első randin Pizzázni mentünk, és tök jó volt minden!

és kitaláltam hogy mi lenne ha elmennék moziba és nagyon őrült neki! az 1 randi Pizza és Mozi fért bele!

De amikor haza vittem,akor csak puszit egedet!

de meg beszéltül a második randit és azota nem akar velem beszélni nem tudom mi okból!



Na de eben az a tanulság jól gondold meg mit csinálsz!!!! 22F voltam a csaj 18L

2009. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hozzá teszem nagyon sokat beszélgetünk :d és 8 órát töltöttem vele !!
2009. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aj, már... :D


Mi első randin egy rock kocsmába ültünk be, dumcsiztunk, majd a városban sétáltunk! Jól éreztük magunkat, a randi végén a 2 jól megérdemelt puszit "átadtuk" és aztán 1 hét múlva megint tali...És itt vagyok most, hogy lassan 8 hónapja együtt vagyunk... :)

Kapni nem kaptam semmit, de nem is vártam!

2009. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

21:21-nek, hát öregem tényleg sajnállak, undorítóak az ilyen gerinctelen csajok, akik a szemedbe jópofiznak utána meg hirtelen indok nélkül szóba sem állnak veled!

22/F

2009. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!