Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyek a barátomnak karácsonyr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek a barátomnak karácsonyra ajándékot? Ha igen, akkor milyen értékűt? Mit?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja járunk, de mindjárt itt van a karácsony, és nem tudom, vegyek-e neki valamit?! Szerintetek? Ha igen, akkor minek örülne?

16/L


2009. dec. 10. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

hát mindenképpen vegyél neki valamit. Én egy hónapja járok a barátommal, de nekem sincs semmi ötletem( pedig azt mondják, hogy senkinek nem nyílt meg úgy mint nekem, pedig voltak előttem is barátnői. De hát ez nem sokat segít)

várom én is az ötleteket!

Szintén 16/L

2009. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm azt mondta, hogy adjak neki plüssmacit. de szerintem az egy fiúnak...:/ hát nemtom, én voltam nála, és nem láttam ott egyetlen plüssöt sem. sztem az inkább lányoknak jó ajándék.
2009. dec. 10. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne vegyél neki valamit, hanem csinálj!

Sokkal több értelme van annak, ha úgy néz az ajándékodra (jó esetben évekig), hogy abban a Te munkád, energiád, törődésed, szereteted van... Nekem ez mindig nagyon sokat jelent, fiú létemre is.

Csinálni pedig már sok dolgot lehet: polóra rajz, karkötő, kulcsrató, rajz (lehet, hogy gyerekes, de ha te rajzolsz le pl. közös fotót vagy ami kettőtökről eszetekbe jut az szuper!) közös emlékekre utaló bármi. Engedd szabadjára a fantáziád, ha pedig csinálsz neki valamit, akkor meg szinte tök mindegy hogy mit!

Remélem segítettem!

Sok sikert!

2009. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bármit veszel neki szivből adjad nem muszáj nagy értékűnek lenni pl hát attól függ mit szeret kérdezd meg tőle hogy mit szeret a legjobban és azt vegyél neki járj a kedvébe
2009. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!