Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 29 éves nőhöz illik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves nőhöz illik egy 21 éves srác vagy egy 24 éves?

Figyelt kérdés

29 éves egyedülálló lány vagyok, nemrégen ért véget egy 6 éves kapcsolatom.

Van egy srác, aki nagyon megtetszett (beszéltünk is) és látom, hogy ő is így van ezzel Szerintetek hosszútávon nem akarhat egy ilyen fiatal fiú egy lánytól, aki 8 évvel idősebb, valamit ?

Vagy csak azért mert tetszem, egy ideig lesz a barátom?


A 24 évessel 3 éve ismerjük egymást. Ő szeret. Nekem is helyes a srác. Ő vele ?


Csak azért kérdezem, mert a volt párom most 33 éves, tehát idősebb volt és ez ideális.

nekem nem volt soha fiatal.

29 éves vagyok akkor csak a 30 körüliek jöhetnek szóba?

Azért belőlük már nincs annyi, egyedülálló és normális, mert ugye nagyrészt elkeltek.


2009. dec. 10. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:

természetesen ennyi információból a válasz nem, nem illik. Nem értem, hogy most 2 fiú tetszik? vagy nem tetszik egy sem, csak valakit szeretnél tudni magad mellett?


De a korkülönbség önmagában még nem akadály, ha minden más klappol, és ha a fiú érettebb a koránál.

2009. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Oly mindegy.17l vagyok 27 éves baráttal.tanárom 58l 28éves baráttal..a kor annyira mindegy
2009. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindkettő tetszik és én is nekik. De csak egyet szeretnék persze:)


Az lenne a kérdés, hogy 4-8 év korkülönbség a nő javára nem gond egy komoly kapcsolatnál?

Pl. később, családot szeretnék.

2009. dec. 10. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
2.vagyok,halgass a szivedre,ne a társadalomra az egy semmi...tedd ahogy jónak látod!van időd,szerintem válogass melyik a jobb
2009. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%

fúú, nagyon sok srácnak vágya egy nála idősebb nő, miután már kiábrándult a fiatalabbakból.

17 éves fiú vagyok, féléve ismertem meg egy 24 éves lányt, nem járunk, csak együtt vagyunk heti néhány éjszaka. nekem nagyon tanulságos :)


de szerintem ez komoly kapcsolattal is teljesen normális lenne

2009. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kolosszus22 ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem gáz! Ez csak egy ilyen idétlen bevett szokás, hogy a férfinek kell az idősebbnek lennie! Ez régen alakult ki, amikor nagyobb jelentősége volt, hogy a férfinak kellett mindent megteremtenie, majd elvette a kiszemelt nőt.

Viszont ha logikusan belegondolunk valójában biológiailag és élettanilag az a kedvezőbb ha a nő az idősebb, nem lenne ennyi özvegy öregasszony sem, ha belekalkulálod, hogy a férfiak amúgy is előbb halnak átlagban, már emiatt is kedvezőbb ha fiatalabb a férfi valamivel!

22/F

2009. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mindig idősebb csajokkal kezdtem eddig, de szerintem ez a fiatalabb pasiknál jó, viszont ha együtt akarsz vele megöregedni az már lehet, hogy gázos lesz, mert pl. 20 év múlva vannak gyerekeitek minden, te pedig 49 éves vagy ami már nőbe nem kevés a pasig meg 44 vagy 41 ami férfiba még nem sok annyira és egyszer csak úgy dönt lecserél egy 20-30 éves pipire. Bocsi a negatív véleményért nem ismerem a 2 pasit így nem tudom megállapítani mienek, de így látatlanba ennyi.
2009. dec. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

01:48

Ezt a választ vártam:)

Én is erre gondoltam, hogy ki tudja lelép egy fiatalabb nővel.

Amúgy a 24 éves nagyon komoly srác, benne bízok, de a fiatalabb az talán kissé sok lenne.

2009. dec. 11. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig itt tartunk , istenem nem a kor számít tessenek már megérteni ...--f--
2009. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát a 01:48-asnak annyit, hogy ez nem mindig van így, én pont azt a formációt tartom gyakoribbnak és elképzelhetőbbnek, hogy a pasinak nem áll fel elégszer negyvenéves korára, a hasonlókorú feleség pedig akkor van a csúcson, aztán vagy nincs semmi, vagy van valaki más.


Szerintem válaszd a 21 éveset, miután megbizonyosodtál róla, hogy nem csak szexelni akar (ami már lehet, hogy megtörtént ( a megbizonyosodás) de a közölt infókból én azt nem tudhatom)

2009. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!