Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyja ellenségként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja ellenségként tekint rám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszéltem már a barátommal is,és az anyukájával is.Azt mondta a barátom anyja hogy ő elfogadott de én nem úgy érzem.A szemembe "jópofizik" a hátam mögött pedig keresztbe tesz folyamatosan.Én már nem tudom hogy mit csináljak ?!:(
2009. dec. 10. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Törődj bele, hogy ez van. Én sokáig az egész világnak próbáltam megfelelni, mindenkinek a kedvében járni, aztán rájöttem, hogy ez nem megy. Lehet rajta rágódni, de felesleges. A barátod anyja nem szeret - nem baj.

Próbálj minél kevesebb időt az anyukával tölteni.

Remélem a barátod látja a problémát és melletted áll. Ha nem, akkor félő, hogy még nem tudott leszakadni a az anyjáról és akkor ez sok konfliktust fok még okozni számotokra.

2009. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már mindegy mert szakított velem:'(
2009. dec. 11. 20:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a problémádat,velem szintén ez történt...,na nem is rajongok érte és ha lehet kerülöm kedves anyósjelöltem társaságát.Ne add fel,mutasd magad erősnek,majd egyszer talán megunja.Nekem is volt sok vita ilyenek miatt.Legszívesebben elköltöztetném az Északi-sarkra egy bikiniben...
2009. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Remélem, nem az anyja miatt.
2009. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mostmár nem tudok csinálni semmit:(Elvileg nem az anyja miatt,hanem mert már nem szeret:(:'(Csak azt nem értem hogy hogy lehet az, hogy egyik nap még szeret,másik nap már nem.3 hete nagyon összevesztem a barátommal ,akkor én mondtam neki hogy semmi értelme már a kapcsolatunknak de ő azt mondta hogy fél évet nem szabad csak úgy feladni.Én úgy éreztem hogy rendbe jöttek a dolgok,erre tegnap szakított velem:'((U)
2009. dec. 12. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!