Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyja ellenségként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja ellenségként tekint rám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszéltem már a barátommal is,és az anyukájával is.Azt mondta a barátom anyja hogy ő elfogadott de én nem úgy érzem.A szemembe "jópofizik" a hátam mögött pedig keresztbe tesz folyamatosan.Én már nem tudom hogy mit csináljak ?!:(
2009. dec. 10. 16:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
46%

Próbálj meg szorosabb kapcsolatba kerülni hozzá.Nem vagy köteles te sem jópofát vágni a dologhoz,és amúgy is,nem vele jársz,hanem a fiával.:)Tetszik,nem tetszik neki,ez van.

Talán majd ő is rájön,hogy örül ha a fia boldog!

2009. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Én próbálok vele jóba lenni,segítek főzni,takarítani,szoktunk beszélgetni is.Nekem tényleg nincs semmi bajom vele.Azt mondta a barátom hogy ne is foglalkozzak vele mert eddig mindenkivel ezt csinálta.De mostmár kezd kicsit zavaró lenni,mivel elég sokat veszekszünk emiatt:(
2009. dec. 10. 16:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fújjj de utálom az ilyen kis bu*zi anyateheneket:P

Elhiheted mennyire:D


Az anyós akkor jó, ha porhanyós! ---nem véletlen.



Egyszer kérdezd már meg tőle, hogy az ő kis imádott elkényeztetett kicsi fiacskájához feleségül akar menni és talán nemi életet is ő akar élni vele?????


Ha mindenbe belepo*fázik, szólj csak be neki. Kérdezd meg tőle, hogy irigy rád? Vagy miért csinálja ezt?

Mondd meg neki, hogy te móresre fogod nevelni a fiát, és nem tejbetök marad (mint ami anyuka mellett), hanem megtanul főzni mosni mosogatni és zoknit stoppolni is!


Amúgy tényleg nem jó a bu*ta anyós, mert nem a fia boldogsága fontos neki, hanem az önös, önző érdekei!

2009. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát én inkáb azt javasolnám,hogy szólj a barátodnak,hogy beszéljen az anyukájával.Én ezt tettem.Ő elmodnta neki: hogy nagyonf ontos vagyok neki és akármit is tesz igy marad el kell fogadnia. azóta imádom az anyukáját ő is engem látszólag miden hétvégén náluk vagyok 9 hónapja vagyunk együtt.
2009. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel ilyen, valószínűleg nem te vagy a probléma.
2009. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már ilyennel, szépen tönkre is tette a kapcsolatunkat. :S Hogy őszinte legyek, azóta én is utálom az anyósokat és azt sem bírom, ha az én anyám szól bele a szerelmi ügyeimbe. Jobb tőlük minél távolabb maradni. Anyucika fél, hogy elveszíti az egyetlen pici fiát...

Amúgy megkérheted a barátod, hogy próbáljon meg beszélni vele, hogy ne legyen ilyen. Indokot ne várj, hogy miért nem bír téged, mert ennek nincs valósi oka - csak féltékeny. Én pl. nem vagyok az a kimondottan házias típus, inkább a karrierem érdekel, mintsem a mosogatás (persze ha muszáj, azt is megcsinálom), ezért volt akinek nem tetszettem. :S

2009. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

16:50-es:)

Látom te nagyon ki tudsz akadni az anyósokon xD Amúgy a barátom főz,mos ,takarít,szóval szorgos,és már ugrik egyből ha az anyja akar valamit:Segyzserűen nem tud nemet mondani,mert így lett nevelve...:S



17:03-as

Beszéltem már a barátommal, és beszélt az anyjával. Megmondta neki ,hogy szeret és úgyse tud minket szétszedni.A barátom meg annyit mondott nekem hogyne foglalkozzak vele.De nehéz elviselni hogy a hátam mögött keresztbe tesz:S


18:15-ös

Rátapintottál a lényegre. Igen,fél hogy elveszti a pici fiát,aki már elmúlt 20 éves...Nekem meg is mondta az anyja hogy ha megpróbálom elvenni tőle akkor baj lesz, és akkor mindent meg fog tenni hogy vége legyen.De nekem ez nem áll szándékomba,nem értem hogy mért kell igy felfújni...


Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 10. 18:57
 8/15 kolosszus22 ***** válasza:
Egy kérdés: Ugye a srácnak nincs apja v. nem él velük? Mert általában azok az anyák ennyire ragaszkodóak a fiukhoz, ahol nincs más férfi a háznál!
2009. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De van apja,és velük él.De ő általában nem szól bele ezekbe az ügyekbe.
2009. dec. 10. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Ultimátum: vagy beletörődik, vagy annyit sem foglalkozik vele a fia, mint eddig.
2009. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!