Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jópárszor elutasított, visszau...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jópárszor elutasított, visszautasított egy lány, de most úgy néz ki, hogy közeledni próbál. De nekem ez ripityára zúzta az önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát az a baj, hogy elég sokszor, elég durván lekoptatott, de most úgy néz ki, nagyon érdeklődik irántam, de én már tiszta görcsben vagyok, ha csak megjelenik, feltűnik, mivel elég baromként viselkedett velem, nem is egyszer. Régebben laza voltam Vele, ment minden tökéletesen, de most már görcsös vagyok épp emiatt a dolgok miatt, és alig tudok beszélni a közelében, pedig nagy dumás vagyok, raádásul néha eléggé bunkón reagálok Neki... Meg eléggé tartok tőle, hogy megint elküld, így nagyon nehéz ez az egész... Mit lehet csinálni?
2009. dec. 10. 07:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
vonulj ki az életéből. Az iylen mókáknak semmi értelme, csask egymást szivatjátok. TojD le magasról és kész. Elszalasztotta a lehetőséget, ez van. Ne csinálj bohócot magadból.
2009. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Na ez a két utolsó válasz jó kontrasztos lett. :D Nem tudom, most beteg, igazából írnék Neki, hogy mégis mi van Vele, hogy érzi magát, de ha belegondolok, mit tett, és hogy lehet ebből is baj lenne, nem megy.
2009. dec. 10. 12:48
 23/25 A kérdező kommentje:
Nagyszerű... Most elkezdte, örüljek, hogy beszélget velem... Na jó, hagyom, ennyi.
2009. dec. 10. 13:46
 24/25 anonim ***** válasza:
Oké, ez egy vérszopó hárpia. Pár gramm ólom után egy darabig jól használható szexuális segédeszköznek, de több lenne a nyűg utána a takarítással. :D
2009. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
:))) Most komolyan, erre most mit reagáljak? Nem én kerestem...
2009. dec. 10. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!