Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jópárszor elutasított, visszau...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jópárszor elutasított, visszautasított egy lány, de most úgy néz ki, hogy közeledni próbál. De nekem ez ripityára zúzta az önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát az a baj, hogy elég sokszor, elég durván lekoptatott, de most úgy néz ki, nagyon érdeklődik irántam, de én már tiszta görcsben vagyok, ha csak megjelenik, feltűnik, mivel elég baromként viselkedett velem, nem is egyszer. Régebben laza voltam Vele, ment minden tökéletesen, de most már görcsös vagyok épp emiatt a dolgok miatt, és alig tudok beszélni a közelében, pedig nagy dumás vagyok, raádásul néha eléggé bunkón reagálok Neki... Meg eléggé tartok tőle, hogy megint elküld, így nagyon nehéz ez az egész... Mit lehet csinálni?
2009. dec. 10. 07:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Persze én is zavarban vagyok, mert én meg nem tudom egyszerűen elfelejteni, mekkora szemét volt velem, de mégis, szeretem. Meg azon gyötröm magam, hogy megint bunkó lesz, és akkor azt nem bírom ki. :\
2009. dec. 10. 09:04
 12/25 anonim ***** válasza:
Ez csak egy példa volt, ha valakit utlunk, nem keressük a társaságát, ha nem muszáj, semmilyen szinten. Főleg, ha tudjuk az illetőröl, hogy esetleg többet akar...
2009. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Öcsém azt te meg honnan szedted hogy a másik bejelenti hogy szerelmes?=) kb így még 2 oldal múlva öngyilkos is fog lenni miatta ha nem fog járni vele:) Na de neked öcsikém. Hagyd a francba az ilyen lányt, és keress mást, nem belőle áll a világ és ha egyszer ilyent mondott ne is menj tovább egy köszönésnél. Legyen már egy kis méltóságod,
2009. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

elhiszem, hogy te őt szereted, de bőven van más a világon, és biztos vagyok benne, hogy több olyan is akad, aki méltó arra, hogy szeresd. Ez a lány nem ez a kategória véleményem szerint.

hm?

2009. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát én már félig-meddig lemondtam róla a múltkor, de mióta újból fel-felkeres, megint kezdek összezavarodni.
2009. dec. 10. 09:35
 16/25 anonim ***** válasza:

Pontosan így néz ki, amikor egy lány játszik veled. Egyik pillanatban kedves, másik pillanatban indokolatlanul szemétláda. Ha manipulálni akarsz valakit, hogy belédzúgjon azt pont így kell csinálni. Szerintem kerüld el. Valószínűleg játszik veled. Aki megismerkedés előtt így bánik velem, annak fel is út le is út. Rengeteg lány van, akivel kevesebb gondod lesz.


Másrészt, ha már a lány ezt meg tudta csinálni, akkor te sem voltál elég gyors. Ha kezdettől fogva fel akartad szedni és ezt meg merte csinálni, akkor már korábban kiszúrta rajtad, hogy fel akarod szedni, de mégsem teszel semmit. Ilyenkor a lányok úgy érzik, hogy játszogatniuk kell, mert te sem vagy hű önmagadhoz, akkor ő sem lesz az.

2009. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? csak azért érdekelne mert volt nekem is egy csaj akit 15 éves korában ismertem meg most 17, és rengeteget változott! ő is bunkózott meg minden ami 'kell' és most már egész normális :D szóval változnak azért nem hinném hogy hátsó szándék vagy ilyesmi. ha tényleg szereted akkor semmiképpen ne hagyd el, ne hagyd annyiban. de azt azért mutasd meg neki hogy veled már nem lehet úgy szórakozni. szerintem:)
2009. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
15 éves. :)
2009. dec. 10. 11:21
 19/25 A kérdező kommentje:
Mármint, Ő. Én 38. Én vagyok a matektanára. Vicceltem. :) 17 vagyok.
2009. dec. 10. 11:21
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá, és kezdjetek el randizni, de azért tartsd nyitva a szemed, hogy nehogy átverjen!
2009. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!