Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány párkapcsolatotok volt eddig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány párkapcsolatotok volt eddig?

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy fiúk vagytok-e vagy lányok, és hány évesek! Köszi

Arra is kíváncsi vagyok, jogos-e, hogy két három kapcsolat után úgy érzem megfeküdné a gyomrom egy újabb, vagy jöhet még tizenkettő!?

Köszi

21/L


2009. dec. 9. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egy, de az több, mint egy éve tart. 20/L
2009. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2, de a második bár csak ne lett volna...23/F
2009. dec. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom 4 hónapig 16 évesen (semmi szex, rendes srác volt, szép emlék), aztán 19 évesen jött a férjem. Ha meg nem hal, ő lesz az utolsó.
2009. dec. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
két hetes, két hónapos, egy éves, mostani(8.hónap) - 18/L
2009. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

6 kapcsolatom volt. Egy hónapostól 18 hónaposig mindenféle, legtöbbször pár hónaposak. Én mindegyik végén nagyon csalódott voltam, mert elég érzelmes és családközpontú pasas vagyok. Az utóbbi 3 kapcsolatom 18 hónap, 9 hónap és 5 hónap volt. (egyre kevesebb, igen :D) ezek közül mindegyikben én voltam a domináns érzelmileg, többet is adtam bele mint a lány. Soha nem voltam első nekik és elhanyagoltak. Azért volt mert a szerelembe voltam szerelmes és sok mindent beleképzeltem a kapcsolatokba. A lényeg hogy nem volt kedvem már romantikázni és egy látszólag meddő időszakban kezdtem nézelődni a love.hu-n :P. ott ismertem meg a (mondjuk így) jelenlegi barátnőmet. Vele csak azután jöttem össze hogy szinte könyörgött a randiért, csak azért vártam, hogy érzelmileg biztosra menjek/ biztos legyek benne. Én is vonzódtam hozzá persze, de nem adtam könnyen magam :) Nem topmodellt kerestem , hanem értelmes, érett, érzelmes, odaadó nőt. Szerencsére addig kellettem magam amíg teljesen elcsábított. Az, hogy ezt a kis tesztet kibírta a legelején a türelméről és az odaadásáról is meggyőzött. Most már mindent megtennék érte mert mindig itt van nekem akármi is bántson. Igazi társ!


Ne keseredj el, én is úgy gondoltam, hogy feleslegesen pazaroltam el az időt hamvába halt dolgokra, nem volt türelmem kedvem már ezekhez, de nagyon vágytam egy párra.

Emiatt kezdtem el egyszerre több szálon futtatni a szálat és több nővel is találkozgattam. Természetesen nem smárolgatásról szólt a dolog hanem ismerkedésről.Zsinórban kidobott még vagy 4 nő, pár hét után :D Ezzel azt értem el, hogy elmúlt a szentimentalizmusom a nőket illetően és önmagamat adtam, nem izgultam, mertem poénkodni, nem volt veszteni valóm. Aztán jött a barátnőm aki érdeklődő volt, nem volt anyagias, nem volt bombanő, viszont vette a poént, jól éreztem magam vele. Kiderült, hogy voltak már komoly kapcsolatai de nem volt rámenős. Látszott, hogy vannak elvárásai de a cipőm/ ruhám miatt nem fog kidobni. Érzelmekben király vagyok, anyagiakban nem :P Na nála átváltottam úriemberré és azóta csak neki élek. Sok nő ha tudná hány pasi álmodozik/gondolkozik róla akkor meglepődne :) ugyanúgy ahogy sok csinibaba is meglepődne mennyien akarják csak megdugni :)


Száz szónak is egy a vége! Ha nekem sikerült 15 nő után megtalálni aki szeret és mindent megtesz értem akkor neked is sikerülni fog. Megoldás: ne a menőt hanem az átlagos, vicces, jól neveltet keresd. Jó taktika, ha nem ahhoz mész oda, aki először elvonja a figyelmedet, hanem ahhoz aki elérhetőnek, úgymond kicsit szürkének tűnik :) Én is tök átlagos vagyok kívülről, de már 30 perce F*som itt a szót neked :)

Na szia

2009. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ja 23/f.

Utolsó vagyok!

2009. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

komoly egy se, és nem is vágyok rá

22/F

2009. dec. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatom talán csak egy volt, most épp benne vagyok a másodikban. Az első után úgy gondoltam, hogy sok mindent még ki kell próbálnom, ezért sok férfival létesítettem kizárólag szexkapcsolatot (kb. 5-7 pasi).

24/L

2009. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem most van a 2. kapcsolatom, de az első után úgy éreztem, hogy vége a világnak. Először elkezdtem görcsösen ismerkedni, aztán az 5. próbálkozás után annyira eluntam, (ahogy az előttem szóló is mondta) hogy már nem érdekelt mi lesz, nem volt mit veszítenem nem görcsöltem a randikon, lesz ami lesz alapon találkozgattam fiúkkal, de egyik sem nyerte el igazán a tetszésem, nem mutatták igazán jelét, hogy tényleg nagyon akarnak engem. Aztán regisztráltam én is társkeresőkön (mydate.hu, randihely.hu) és elkezdtem találkozgatni egy sráccal, aki már igazán kitartó volt és azon volt, hogy elcsábítson, tényleg udvarolt. Az 5. randi után már vártam a csókot is, de elmaradt, aztán mikor elváltunk azt mondta majd hív, és azóta is várom a hívását...Akkor azt mondtam, hogy mostantól tényleg nem érdekel, nagyon jó nekem egyedül, nem akarok megint mindent elölről kezdeni. A társkeresőkről nem töröltem magam, hagytam, hogy a srácok továbbra is csapják a szelet, de egyiket sem vettem komolyan. Aztán jött egy fiú, aki ugyan személyiségileg sokkal jobban megfogott, mint a többi, de kicsit kövér volt, ezért nem tetszett és magamban nem is adtam neki sok esélyt, mégis sokat beszélgettünk, aminek az lett a vége, hogy megbeszéltünk egy találkozót. Viszont felébredt a lelkiismeretem, mert túl rendes volt a srác, úgyhogy megmondtam neki, hogy nem tetszik külsőleg, így nem hiszem, hogy lehetne köztünk valami. Szegénynek összetörtem a szívét és a találkozó is elmaradt. Én elmentem nyaralni, ahol volt egy futó kalandom egy olyan sráccal, aki külsőre nagyon is bejött, de egyértelműen a tudtomra adta, hogy csak szexet akar. Jól éreztem magam vele, de újra felébredt bennem a vágy egy társ után. Miután hazamentem megint belevetettem magam a társkeresésbe és találkoztam is egy sráccal, akivel jót beszélgettem és külsőre is nagyon tetszett. Találkoztunk és kiderült, hogy az a legnagyobb vágya, hogy a lábamat nyalogathassa...:S Megint pofára estem. Ez volt egy hónappal a nyaralás után és akkor eszembe jutott a nagydarab srác, akit lekoptattam és bár tudtam, hogy megbántottam, elkezdett hiányozni a társasága. Elkezdtünk újra beszélgetni és kiderült, hogy a kedvemért leadott 20 kilót, mert nem adta fel a reményt, hogy együtt legyünk. Ezt követően találkoztunk és 3 hónapja együtt vagyunk, de már többet kaptam tőle, mint az előző kapcsolatomból összesen (1 év alatt). Most velem is kicsit elszaladt a ló, de lényeg a lényeg, hogy normális, ha néhány kudarcba fulladt próbálkozás után elmegy a kedved az újrakezdéstől, de sosem szabad feladni a reményt, hogy él valahol egy srác, aki majd csak téged akar és aki maradéktalanul boldoggá fog tenni.

(Egyébként a barátomnak én vagyok az első kapcsolata, előttem csak egy éjszakás kalandjai voltak és 27 éves.)

Remélem tudtam kicsit segíteni.:)

22/L

2009. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egy sem még nagyon fiatal vagyok szerencsére még van időm:) 16/L
2009. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!