Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés
egyszerűen nemértem hogy ez mire volt jó neki. körülbelül 2 hónapig voltunk együtt. az első hónapba nemvolt bennem semmi vonzalom felé de elhitette velem hogy komolyak a szándékai,szeret és szeretne velem lenni.Aztán ahogy egyre jobban megismertem és tényleg megszerettem és úgyéreztem hogy komolyan vehetem akkor pedig egyből rideg lett és más srácokkal kezdett el beszélgetni és flörtölni, természetesen véget vetettem az egésznek egyből, de még ígyis teljesen szétcsúsztam miatta..a barátai szerint nem az első ilyen húzása, hogy más srácokkal is eljátszotta..most komolyan az ilyen lányok csak heccből szoktak összetörni a rendes srácokat?:/

#kérdés1.0
2014. febr. 18. 18:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem basztam át a fejét még mindíg. egy hosszabb kapcsolatot szerettem volna valakivel aki megbízható. nekem a szerelem nem megy csettintésre és ha mégis beleszeretek akkor se jövök össze egy olyan lánnyal aki tudom hogy maximum csak kihasználna
2014. febr. 18. 18:24
 12/21 anonim ***** válasza:
Hazudtál neki, kihasználtad és csodálkozol, hogy otthagyott? Ez ugye most nem komoly? És még itt rinyálsz meg sajnáltatod magad... pfff..... szánalom... az emberiség legalja.
2014. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem hazudtam neki, ha ez bánt téged. megmondtam hogy szeretném elöbb rendesen megismerni hogy biztos lehessek benne.az első hónap után jöttünk össze igazán és számára még 1 hónapig volt érdekes az egész dolog, és ahogy mondtam a barátai is megmondták utólag hogy neki valahogy mindíg az kell amit nem kaphat meg.bánom hogy belebotlottam egy ilyenbe és hogy félreérthetően tettem fel a kérdést,mert látom sokak kiakadtak rajta -.-
2014. febr. 18. 18:40
 14/21 anonim ***** válasza:
Most mért csodálkozol? Egyszerűen nem hitte el, hogy pikk-pakk beleszerettél, és úgy gondolta, hogy talál olyat is, aki úgy jön vele össze, hogy szereti is, nem csak érdekből.
2014. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A sok feminista p_csa egyből betalál ilyen kérdéseknél, csakhogy a fajtársukat bevédjék, bezzeg amikor konkrét esetet ír valamelyik kérdező, amiben a férfi 100%-ban korrekt volt, olyankor lapul mindegyik sunnyogó sz_rházi trollribi. :D Szánalmas. A kérdezőnek meg csak annyit, hogy mielőbb tedd túl magad rajta, ez csak fellángolás volt. Igaz, néha jobban is tud fájni, mint egy szerelem.
2014. febr. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán bosszút állt, amiért érzelmek nélkül közelítettél felé. Csak azt nem értem miért kellett neked ez a lány, ha nem éreztél vonzalmat iránta. Hogy tudtad még megcsókolni is? Utolsó: Az is szánalmas ám, mikor a faszi félrejár, és ti egyből összezártok, hogy hát ilyen a férfi-természet. Nem. Ilyen a hímringyó-természet.
2014. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

# 15

Mégis férfi létemre írtam ide...dicsak Buksi:D

2014. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is fiú vagyok... nemtudom ez a szerencsétlen honnan a tökömből veszi, hogy ezeket lányok írták.

Amúgy meg, ha a nő neki külön faj, akkor ez a retardált mivel baszik, kecskével?

2014. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem kecskével, édesanyáddal szoktam, ő a k_rvák rendjébe tartozik. ;)
2014. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is írtam ide, mégis faszom van.
2014. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!