Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rocker, metálos lányok vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker, metálos lányok véleményre vagyok kíváncsi, hogy ha egy pasinak össze van nőve a szemöldöke, gondot okozna-e? Összejönnétek ilyennel? Persze nem olyan vészesen, de azért össze van.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nem lehet azon érteni, hogy borotvával.. Igen, borotvával és egyáltalán nem látszik, hogy borotválva van, olyan, mintha nem is lenne :) Bár nekem enyhén volt összenőve :)
2009. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj a borotvával, hogy pl. mint a szakálladnál, erősíted vele a szőrszálakat, ahelyett, hogy ritkítanád őket, amit szemöldökcsipesszel érhetsz el... és eleinte sokszor kell szedni szemöldök csipesszel, aztán egyre ritkábban... borotvával meg elég hamar látszani fog, 1-2 napon belül, szemöldökcsipesszel viszont hetente kell... kb. ez a baj vele.
2009. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Hát sztem elég visszataszító a party szemöldök O.o XD


am. borotvát én sem ajánlanám. Inkább szedesd csak szépen ki:D


Ja, és sztem ezügyben nem nagyon van különbség a metálos csajok meg a másmilyenek véleménye közt.. vagy rosszul gondolnám?:O


15L

2010. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm,akinek olyan a homloka,mintha megdöglött volna rajta egy mókus. Sztem visszataszító -.-
2011. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem egy normàlis lâny nem ez alapjàn vàlaszt:) ha csak közelröl làtSZik akkor nem kell vele foglalkozni. de ja zavar -semmikèpp se borotváld!!!-azt a pâr szálat magadnak is ki tudod szedni:DD
2012. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!