Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes letenni értem a cigit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes letenni értem a cigit?

Figyelt kérdés

Néhány napja összejöttem egy lánnyal, alakulóban van a szerelem rendesen :) Egy gond van: dohányzik. Nem olyan vészes, napi 4-5 max 6 szál. Tudtára hoztam, hogy azt szeretném, hogy tegye le a cigit. Természetesen én sem dohányzom, különben nem várnám el tőle mindezt.

Ő 14/L, én 15/F


2009. dec. 9. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14 évesen leteszi a cigit. hú de nagy elhatározás:D már bocsi...de szerintem nem lehet annyira függő, csak menő dolog, gondolja.
2009. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
majd ha 5 év dohányzás után azt mondja, leteszem érted, na az igen:)
2009. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szokjál rá teis és nemkell abbahagynia xD


Am szerinem tuti simán leteszi....marhasokat tolhatott eddig.... Én lassan 3éve k9zépsuli óta tolom napi 10szál lazán de átlagba 1doboz kb..... és nem menőségből hanem mert jólesik... ha őis ilyenlenne akkor már húzós lenne letennie. Mostmégcsak annyi h leteszi és kész

2009. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kö*
2009. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!