Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes letenni értem a cigit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes letenni értem a cigit?

Figyelt kérdés

Néhány napja összejöttem egy lánnyal, alakulóban van a szerelem rendesen :) Egy gond van: dohányzik. Nem olyan vészes, napi 4-5 max 6 szál. Tudtára hoztam, hogy azt szeretném, hogy tegye le a cigit. Természetesen én sem dohányzom, különben nem várnám el tőle mindezt.

Ő 14/L, én 15/F


2009. dec. 9. 16:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs, azt elfelejtettem, hogy már napok óta nem szívja, szóval lényegében emiatt is mentem bele a dologba, csak félek, hogy nem fogja bírni. Ellenőrizni meg ugyebár nem tudom...
2009. dec. 9. 16:29
 2/14 anonim ***** válasza:

már eleve elrontottad h ilyenekre kérted. ha nemteccik h dohámnytzok, nemkellett volna összejönnöd vele.

ezcsak ideig óráig műküödik, aztán egyszermajd besokall, h ez nemígy működik h te megmondod neki h tegye le miattad a cigit...

2009. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hülyén írtam le... Ő kezdeményezett, én az elején nem akartam tőle semmit. Tudta, hogy a cigi miatt nem akarom, és ő mondta, hogy miattam letenné, annyira szeret. Szóval lehet én vagyok a hülye, mert nem akarom elhinni, hogy erre képes lenne értem :)
2009. dec. 9. 16:45
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem megnyugodhatsz :) ha tényleg CSAK ÉRTED teszi le a cigit,és tényleg ennyire szeret nem lehet probléma. persze nehéz lesz a leányzónak,de a szerelemért bármit :)

Én fél éve vagyok együtt barátomal. Aznap,mikor összejöttünk letettem a cigit. azóta igaz,hogy néha nagyon megkívánom,de eszembe jut,hogy rosszul esne neki,úgyhogy nem foglalkozok az érzéssel. amúgy előtte 1,5 évig cigiztem.

remélem sokáis együtt lesztek :)

2009. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Megértem az óhajodat, viszont azért attól hogy eggyüt jártok még nem várhatod el ezt, az ó döntése kell legyen.

Ha érted megteszi akkor bizony nagyon tart hozzád. Az figyelemre méltő lenne.

sok sikert.

2009. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia, a napi 4-5 szál az igenis vészes 14 éves korban,amikor fejlődik a szervezet. Én 3 évig dohányoztam, és utána egyik napról a másikra le tudtam tenni. Ez akaraterő kérdése,ilyen fiatalon nem így megy hogy olyan erős dohányos,hogy remeg egy cigiért,csak azért gyújt rá,mert más is rágyújt. Néhány nap alatt még nem kérhetsz tőle nagyon sok mindent,de mondhatod,hogy téged nagyon zavar, meg szerinted nem kéne. Amúgy nem szokott rá szerintem egyszerüen csak azért dohányzik mert a barátnői is csinálják,mert ez "tiltott dolog",ezért vonzza. Tudom mert mostani fejjel belegondolva én is így voltam vele. Aztán rájöttem,mikor már nagykorú lettem, hogy felesleges,nem ettől leszek felnőtt. Tudom,hogy sablonokat kergetek,de néha pont a sablon állja meg a hejét. Biztosan képes lesz letenni a cigit,hiszen nem rég óta dohányozhat,egy, kettő meg ne csak érted tegye le,hanem magáért.
2009. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csupán meglepődtem, hogy valaki képes ilyesmire értem :) Szerintem már eleve az elhatározás is szép dolog. Majd kiderül... Azért még írhattok :)
2009. dec. 9. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
*helyét. Én örülök,hogy letettem, még esélyem lehet az álmomra, arra hogy opera énekes leszek! Nem tudhatod mit hoz a sors, én erre fél éve döbbentem rá,hogy az szeretnék lenni. Vigyázzatok magatokra. Sajnos a kíváncsiság nagy úr. Ne tiltsd meg neki,hogy dohányozzon,egyszerüen fintorodj el ha csókolóztok és mondd azt hogy olyan,mintha hamutartóval csókolóznék, meg ilyeneket. El fog gondolkodni.
2009. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Cigi napi 5-6 szál= nagy kislánynak akar látszani. Nem értem, ettől miért több valaki, na mind1 de ha azt mondta képes rá akkor képes. Ha nem érzed rajta, akkor tényleg le is tette.
2009. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Lehet, hogy leteszi...ha szeret biztos! Én is így voltam a barátommal 8évig cigizett és értem egyik napról a másikra letette! :) Tudta, hogy zavar és megtette értem:) Néha még rágyujt, de ez 2-3naponta van,1cigi semmi az elötte napi 1-2 dobozhoz képest...


MIT TESZ A SZERELEM :P

2009. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!