Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetünk, ha a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetünk, ha a szerelem megvan, de a szex nem jön össze?

Figyelt kérdés
Ha csak úgy átlagban nézzük, akkor hány kapcsolatban okoz problémát a szex? Arra gondolok, hogy megismerünk valakit, és minden oké, de a szex éppen nem, mert az illető nem passzol hozzánk olyan téren.. (mert mondjuk túl nagy vagy túl kicsi a farka) akkor ezekszerint ezeket nem is lehet kivédeni, viszont ha a szex nem jó, akkor az a kapcsolatot is tönkreteszi. Szerintetek? Nem mehetünk biztosra, hisz nincs ráírva a pasikra a méreteik... Vagy ez ritka hogy nem passzolnak a "méretek"?
2008. júl. 20. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ez elég ritka. de a szex nem minden,bár ez kortól is függ sztem. am meg attól h nem passzoltok mást lehet csinálni ami talán ugyanolyan jó
2008. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szex a kapcsolat része, akárhogy is tagadjuk, és fontos.
2008. júl. 20. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

De nehogy már csak a méreteken múljon az, hogy mennyire jó a szex egymással!

Sok más dolog is meghatározó lehet, amik hozzáálláson múlnak, nem a testi adottságokon.

2008. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon a méretekre összpontosítasz. ha csak ezzel van a gond, akkor szerintem vannak praktikák, mellyel jobbá lehet tenni. A hogyanon próbáltatok változtatni? Vagy csak alapjáraton nem jó vele?
2008. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez a gond. Mármint nem a méretekkel van baj, hanem az a probléma, ami az eredeti kérdésben szerepel.

A szerelem megvan, de a szex nagyon gáz. Pontosabban nem az aktussal van a baj, hanem azzal, hogy nincs szex már egy jó ideje. Ez teljesen beteggé tesz. Kezdek egyre boldogtalanabb lenni és sajnos nem is látok ebből a helyzetből kiutat...szakítani viszont nem akarok!



/egy szomorú fiú/

2008. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan pasi ahol a merettel is gond volt (kicsi volt) de ez meg onmagaban nem lett volna gond, hanem a nagyobb gond volt h nem tudta h mit kell csinalni h egy lanynak jo legyen tehat teljesen tapasztalatlan volt. Meg az aktus elott mindig lekornyadt. En szeretem ha a pasi iranyit a sexben es legfokepp h tudja mit kell csinalni. igy az egesz egyutt let olyan sutanak tunt, es kellemetlennek szamomra h a vegen mar nem is akartam mert tudtam ugysem mukodik. a srac belatta h nem illunk ossze, es tovabballt. nekem megkonnyitve a dolgom. Igaz szerelmes nem voltam bele, tehat nem jart fajdalommal.

aztan volt olyan pasim aki meg engem nem talalt jonak mert kicsit szegyenlos vagyok az elso par alkalommal de mihelyst megismerem az illetot akkor feloldodom. hat az illeto nem varta meg a pillanatot elso egyutt let utan dontott h meg sem en vagyok neki a megfelelo. ez nagyon fajt nekem.. de ez van.. Pedig neki a meretei tokeletesek voltak...

2008. júl. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, nos, nem nekem van problémám. :) Le is írtam a kérdésben.. csak úgy általánosságban. És nem is azt írtam, hogy ha a mérettel lenne gond, a szex is egyből rossz lenne.. hanem ha pl. az illetőnek túl nagy és így a nőnek kellemetlen a szex? Akkor mit lehet tenni? Mindenre van megoldás? Szerintem ha a szex javíthatatlanul nem megy valakivel, akkor igenis az a kapcsolatra is hatással van.
2008. júl. 21. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!