Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy nem tettem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy nem tettem meg a barátommal?

Figyelt kérdés

VAn egy barátom kb 3 hete!!! 16 éves lány vagyok, szűz:)

ppénteken elmentünk egy buliba ahol szakitott velem, de kb rá 3 ora hosszára mindent megbánt, és mondta h ne haragudjak, hülye volt, és kezdjünk mindne tiszta lappal, természetesen belementem, nagyon örültem neki meg minden:) és mondtam h na jó enne örömére aldujon nálam:) hajnal 4-kor ájötütünk hozzánk, hulla fáradt voltam, de jött magátol elkezdtünk csókolozni, meg miegymás már majdnem ott jártunk h na jó akkor MOST!! ésaz utolso pillanatban megkérdezte h akkor most szeretnéd, én meg mondtam h ha van eszed akkor most nem teszed meg!!! És aztmondta h jolvan!! nemvolt semmi:S annyira megbántam:S ugy szerettem volna:\\\\\\\'( igy utolag nagyon rosszul érzem magam, megvolt a megfelelő pillanat és nem:( szerintetek baj h nem tettem meg?? mert én nagyon megbántam:( köszönöm előre is a válaszokat!!


2008. júl. 20. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj,még bőven lesz időtök és alkalmatok a szexre.

Ez miatt nem kell rosszul érezned magad.

2008. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne bánd, lesz még egy csomó, jobb pillanat.
2008. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van. Nyugi! Lesz még alkalom! :)
2008. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

és ezért mérges lett a srác?

csak mert ha igen probálj beszélni vele és mond hogy megbántad nincs e kedve esetleg ma átjönni.

2008. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sem kell bänod. Lehet h lesz egy ennel jobb alkalom is!!!! Na meg buli utän???? Sok sikert
2008. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, figyu, 3 hét az nagyon kevés! Ennyi idő alatt sikerült kiismerni egymás testét? Kicsit csodálkoznék. Mellesleg, mostmár nézd a dolog jó oldalát, keresset egy másik, még jobb alkalmat! Gyertyákkal, meg minden. Szerintem úgy az igazi. :) ;)Mégiscsak az első.
2008. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az idővel van a baj! Én (lehet lekurvázni) másfél hét után tettem meg a párommal elöször! Azóta is együtt vagyunk, több mint egy éve. De te jól tetted, hogy nemet mondtál neki, ha már három hét után szakit veled, nem hiszem, hogy komolyan gondolja ezt a kapcsolatot...
2008. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, szakít aztán kibékül.. aztán majd megint gondol egyet, és szakít? Tudod, nekem amúgy az ilyen pasiknál az rémlik, hogy tapasztalatlanok, és inkább feladják! Ahelyett hogy megoldanák a problémákat.
2008. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!