Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezelőtt egy éve tettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezelőtt egy éve tettem egy olyan dolgot amikor még nem voltunk együtt a barátommal, ami elég rossz fényt vetne rám, de félek h az osztálytársa elmondja neki, ezért arragondoltam h én mondom neki, vagy ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Képet küldtem magamról(mell,fenék)
2009. ápr. 12. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem inkább te mondd meg neki, minthogy mástól tudja meg. Kellemetlen lesz, ez biztos. De nem megcsalás, hiszen akkor még nem voltatok együtt. És biztosan értékeli, hogy őszinte voltál.
2009. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenféleképpen Te mondd el neki, mert nincs annál rosszabb, ha másstól tud meg rossz híreket. Az felérne egy szívlövéssel...


Vegyél erőt magadon és mondd el neki!


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hát,mivel van kettejük között közvetlen kapcsolat (ez jön le a sorokból9, jobban jársz valóban, ha megelőzöd a "hírt", és te mondod el a párodnak. A körülményeket is tárd fel, meg azt is mondd el, hogy most már nem tennéd meg.

Amúgy ha nem lenne köztük közvetlen kapcsolat, én lehet, hogy nem mondanám el. (Én is küldtem már magamról képet valakinek, akivel akkoriban jártam, inkább csak járogattam - hol együtt voltunk, hol külön - de akkor még a páromat, akivel most vagyok, nem ismertem, erről neki miért kéne tudnia?) (23/L)

2009. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Elmondtam és nem is fogadta rosszul,csak kicsit megelpődött a dolgon.

2009. ápr. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!