Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már külföldi fiúval/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már külföldi fiúval/lánnyal?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ha valaki külföldivel jár vagy akár házasodik? Okoz szerintetek problémákat a kulturális különbség, vagy az, hogy nem az anyanyelveden beszélsz valakivel? Mit gondoltok?
2009. dec. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresztanyám férje svájci. 13 éves koruktól kezdve leveleztek, aztán úgy 6-7 éve házasodtak össze és keresztanyám kiköltözött hozzá. A férje egy végtelenül kedves, tisztességes ember, 4 kislányuk van, a 4. nemrég született. Nagyon aranyos család, voltam kint náluk 5 éve. Akkor még csak 1 lány volt :) Ők németül beszélnek, de azóta már a férje megtanult nagyon jól magyarul, a gyerekek 2 nyelven beszélnek. Egyik ismerősünknek pedig volt már francia, néger barátja is, 3-4 éve pedig egy német sráccal házasodtak össze, van 1 kislányuk nekik is. Kint élnek Berlinben. Nagyon jól megvannak :) Szerintem ki lehet okoskodni a dolgokat úgy h mindenkinek jó legyen. :)
2009. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem del-amerikai baratom van mar majd egy eve es engem meg soha nem szeretett ennyire senki. Eleinte angolul beszeltunk, mostmar spanyolul. Voltak vicces szituaciok az elejen. De en megtanultam spanyolul es o is elkezdett tanulni magyarul. Szamomra ez alapveto volt, hha en megtanulom az o nyelvet, o is tanulja meg az enyemet,persze nem kell h tokeletesen beszeljen, egyaltalan nem varom el, csak egy kicsit! A kulturalis kulonbsegekrol pedig annyit, h nekunk voltak, s a mai napig vannak problemaink ezzel kapcsolatban, mivel en magyar vagyok, o del-amerikai es Spanyolorszagban talalkoztunk es eltunk egyutt 1 fel evet!tehat 2 kulonbozo kultura talalkozott egy harmadik kulturaban!Nem egyszeru, de szeretjuk egymast nagyon es alkalmazkodonak kell lenni, anelkul nem megy!

22L

2009. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az előző történet nagyon tetszik. kábé mint egy modern mese*-*


a kérdésre válaszolva: Nem :):S:)

2009. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En epp egy kulfoldivel jarok ugymondd....nem epp jaras szeru,de mikor idejon talalkozunk:):D
2009. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!