Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várhat valaki az élettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhat valaki az élettől szerelmi téren ha 23 évesen még nem volt része viszonzott szerelemben?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 00:44
1 2 3
 11/25 xStefix ***** válasza:
50%

A gyerekhez apa is kell, de azt meg meg kell találni. És ma már nem olyan könnyű, elhiheted.

Addig pedig fejlődsz te is, emberileg, amihez sok idő és még több csalódás kell.

2014. febr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A szenvedés nem fejleszti a karaktert, sorry
2014. febr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem pont gyerek a cél... Csak ketyeg az idő... Szerintem én már nem leszek boldog, el sem tudom képzelni, hogy szeret valaki és úgy is jó minden...
2014. febr. 8. 00:59
 14/25 anonim ***** válasza:

"Nem puncikra hajtok..."


Ezt eszrevettük!

2014. febr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem én már nem leszek boldog, el sem tudom képzelni, hogy szeret valaki és úgy is jó minden..."


kicsit korai a kapuzárási pánik

2014. febr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mit várhat...hát...Várást! Én harmincéves koromig vártam,aztán még három évet, mire összejöhettünk! Szóval türelem, meg a rózsa, meg ezek a dumák.
2014. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 xStefix ***** válasza:

A szenvedés talán nem, de az abból való kijutás már igen. ;)


Hát nézd, én 31 évesen érzek hasonlót, csak nekem mondjuk már van saját családom. De más téren dettó. Szóval nem könnyű, de mit tudsz csinálni azon kívül, hogy vársz és nyitott szemmel jársz?

2014. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"25 évesen lenne legjobb gyereket vállalni, de gáz ha valaki 30 évesen sem talál senkit... Minek élt addig? Felesleges volt az addigi élete.... 40 évesen már minek?"


nem értem ha nem lesz gyerekem soha akkor a kukába dobhatom az életemet??? Én pl nem szeretnék soha sem!!És képzeld 25 éves vagyok és csak rossz és kevés tapasztalattal szerelem ,kapcsolatok terén .....mégsem gondolom úgy ,h hiába való volt az eddigi életem annyi minden más van még a világon .

2014. febr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 xStefix ***** válasza:
100%
Soha ne mondd...
2014. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Jó neked, nekem elemi szükséglet lenne egy párkapcsolat, még ha nem is akarunk egy életre együtt maradni.
2014. febr. 8. 01:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!