Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi motivál téged a szerelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi motivál téged a szerelemben?

Figyelt kérdés

Téged mi motivál, amikor szingli vagy és kapcsolatba akarsz kerülni? Vagy amikor kapcsolatban vagy már, mi hat rád motiváló erővel, hogy benne maradj?

Milyen célokkal vágsz bele egy ismerkedésbe?


UI: Megismernék olyan lányt, aki nem rest keresni a férfit. Tehát nem mondja fel, ha ő emeli fel elsőnek a telefont olykor, vagy ragad billentyűzetet. Egy igazi kis szenvedélyes leányt úgy 18 éves kortól és felfelé...


2013. nov. 14. 23:04
1 2
 1/16 JohnTitor ***** válasza:
Közös időutazás, más nem érdekel.
2013. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Megteremteni azt a jóleső érzést, hogy minden rendben körülöttem, biztonságban vagyok, mert van egy olyan társam, aki mellett így érezhetem magam, számíthatok rá, boldoggá teszi a napjaim. Nagy sablon, de igaz.


Benne maradni? Hogy ne veszítsem el, akit szeretek, mert minden ízében magam mellett akarom tudni a nap 24 órájában. Látni, hallani, érezni az illatát, hozzábújni, bármit, ami csak kicsit is ő.


Ui: nem ismerkedem.

2013. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Te vagy az Doki?

Vigyél magaddal!!!!


kérdező: én ilyen lány vagyok, de kapcsolatban.

És leginkább az motivál, hogy imádom a pasim, mert igazán hagyja, hogy önmagam legyek. ez fontos.

2013. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
# 2 Ui: Hogyhogy, miért nem? :c
2013. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 JohnTitor ***** válasza:

Sajnos nem ismerem a Dokit :/

Én John Titor vagyok.

2013. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hogy másnap is tudjak mosolyogni és mosolyt okozni.
2013. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nem,mivel őt a vadnyugaton kell keresni :D
2013. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Doki mit keresne már a vadnyugaton? :-D
2013. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 JohnTitor ***** válasza:
Azt már végképp nem értem, hogy a Doki és a vadnyugat hogy jött ide. :D
2013. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha igazi időutazó lennél, ismernéd a Dokit.
2013. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!