Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan Pasit akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan Pasit akinek még soha nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
milyenek ezek az emberek , csúnyák vagy önbizalom hiányosok vagy depressziósak ,mit gondoltok róluk

2014. febr. 6. 00:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

igen ismerek, de nem depressziós, nem csúnya csak nem mer kezdeni.

semmit, ha nekik ez így jó legyen


nekem egy 23 lassan 24 éves barátom van (soha nem volt barátnője, de még egy csokolóás se volt lánnyal) akit már többször elvittem bulizni bemutattam csajoknak meg ilyesmi de nem igazán csajozott, már azon gondolkoztam meleg, és a fiukkal kéne ismerkednie de kiderült hogy a nőkhöz vonzódik de neki így egyedül jó.

még nem nőtt fel a feladathoz elég gyerek maradt ilyen téren de nem tudom mikor "nő fel a feladathoz" ha 23 évesen még nem akar csajozni

2014. febr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Már nekem is volt,hogy haverom berángatott nagy nehezen egy szórakozóhelyre,várta hogy menjek oda valakihez,meg együtt szedünk fel majd ribiket...Elég gyerek még,nem érti meg hogy ebből már rég kinőttem,bár nem is voltam ilyen soha szerintem.Nem csajozni akarok,azt bárki tud aki nyalizik + kicsit ad magára.

Nekem azért nem volt még senkim,mert egy valaki kell összesen,és még nem találtam meg azt a valakit,ilyen egyszerű,de ezt már milliószor leírtam,és elmondtam mindenkinek aki kérdezte.

Normális nő szemében attól nem leszek kevesebb,hogy nem próbáltam bele a farkam minden csajba,aki megtetszett külsőre...

2014. febr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, de én próbálkoztam, mindig csalódás lett a vége, kihasznált, vagy csak barát, hát menjenek a ...csába. Egyelőre sokkal jobb egyedül, mert egy csaj mellett csak stresszben vagyok, amiből nem kérek. Szerintem az önbizalmam egészséges szintű, nem tartom magam csúnyának sem, sportolok, egyetemista vagyok, a nők nem érnek fel hozzám inkább.
2014. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem se volt, de én úgy látom sosem az én hibámból. Mindig volt valami kifogás. Vagy az volt a baj, hogy nem értem korán(általános- 2-ik a tornasor végéről) vagy hogy nem volt pénzem bulikba járni(középsuli) most meg hogy nem volt barátnőm eddig (egyetem). Persze beszélgetni, segíteni nagyon jó voltam mindenkinek. Ha valakivel meg kikezdtem meg udvaroltam akkor mindig azt mondták, hogy nagyon rendes meg minden vagyok de ők nem akarnak velem járni. Szóval ja nagy ívben le vagyok szarva így 24 évesen.
2014. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!