Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan zenészeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan zenészeket hazai metálos/rocker körökben, akiknek nagyon szép barátnője volt/van?

Figyelt kérdés

csak mert minden kérdésnél azt olvasni,hogy a rocker/metálos lányok nem szépek,és nem cicababásak.

Én pl ismerem az Insane-s srácok barátnőit,ők nagyon szépek.


2013. máj. 10. 11:20
 1/1 Frigg ***** válasza:

Hát ez elég relatív, hogy kinek mi a szép. Minden zenei stílusban vannak szép, és kevésbé szép lányok. (szerintem)

De akkor mondok példát. Én Korpiklaaniékat ismerem személyesen, a basszusgitáros barátnője pl. nagyon szép. (igaz Ők nem hazai banda). Igazság szerint haza bandákról nem tudnék példát mondani, inkább külföldiekkel vagyok jóban, de náluk sem láttam nagyon kirívó eseteket. Szóval elég vegyes.


23/N

2013. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!