Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem romantikus tipus (pasi), hogy szeret (egy lányt)?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy nem bujós, szeretgetős, simogatós, romantikus, figyelmes. Akkor honnan tudom hogy szeret? Azt látom hogy a szexben szeretné hogy nekem is jó legyen, de ez még nem szerelem. Nyugtassatok meg, hogy van ilyen "érzelmileg szegény" pasi !
2008. júl. 19. 11:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ilyen nehezet kérdeztem???
2008. júl. 19. 12:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne. Sőt, a férfiak általában -persze van kivétel- nehezebben mutatják ki az érzelmeiket, mint a nők.


Azt hogy szeret-e, abból tudod meg, hogy szemmel láthatóan úgy viselkedik-e, hogy abból az derül ki, hogy azt akarja, hogy boldog legyél-e?


Kicsit sántító a példa, meg fikció is, de pl. Forrest Gump az, aki a filmben egyedüliként igazán szereti Jenny-t, és ez nem abból látszik, hogy olyan jól kifejezi az érzéseit, hanem abból, ahogyan viselkedik.


Amúgy meg van sok olyan pasi, aki tiszta Casanova és a szép szavaknak, romantikának, stb.-nek a mestere, úgy hogy elolvadnak tőle a nők, és ezzel a tulajdonságával úgy él, hogy minden nőt lefektet. (Tehát köze nincs a szerelemhez, még akkor sem, ha tele van romantikával.)


---


Amúgy a saját édesapám is olyan típus, amit írtál --> nehezen mutatja ki az érzelmeit. És mégis már lassan 30 éve szereti anyukámat és ez látható is


üdv:


1 férfi

2008. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem bújik oda néha a párjához(nem arra gondolok, hogy egyfolytában), nem simogatja meg, nem puszilja, az szerintem nem szerelmes....még vagy már nem.Attól függ mióta jártok együtt?


Amúgy az én párom sem egy szókimondó pasi, de mindig megpuszilgat, öleleget.

2008. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
ha ennyire hiányzik, akkor keress másikat. nekem is először ilyen rideg barátom volt; szörnyű volt, mindig én csókoltam meg, meg minden, pedig néha nagyon jól esett vna tőle is hasonló. a mostani viszont nagyon aranyos, 1000x jobb, mint a régi
2008. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem csak az ilyen szarságokon múlik hogy mennyire szeret hogy hányszor bújik oda hozzád, még ha te ezt így képzeled is el, hanem hogy mennyit lenne képes feláldozni miattad. Mellesleg a bújós pasik nem is egészen férfiak.
2008. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért,mert egy pasi nem olyan romantikus,az koránt sem jelenti azt,hogy nem tud valakit nagyon szeretni.Nem mindegyik pasi bújos,meg nem is mindegyik pasi romantikus.

A tetteit,a viselkedését figyeld meg.Az sokkal többet elárul.Pl azt,hogy veled szemben hogyan viselkedik,mennyire foglalkozik azzal,hogy te jól érezd magad,hogy örömet szerezzen,mennyire figyelmes minden téren,hogy fontos e neki az,hogy jól érezd magad mellette és boldog legyél stb.

2008. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

uccsó előttinek üdvözlöm az édesanyját, és mellesleg üzenem neki, hogy lehet, hogy buzi a pasim, de én szeretem, ahogy ő szeret engem, és boldog vagyok vele!

ennyi!

2008. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!