Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszaszerezni egy fiú szerelmét?

Figyelt kérdés
1 év után Azt mondta bár érez még irántam de már nem szeret annyira mint régen. Tapasztalatok?Tanácsok?
2009. dec. 6. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe.Keress mást!Sajnos nincs más megoldás így csak magadat kínzod!
2009. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy bizony-felmelegítve csak a töltött káposzta jó ugyebár:D
2009. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából a viselkedésem váltotta ki nála ezt, de ha változtatok akkor visszajöhet e még?
2009. dec. 6. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt 7 hónap után és hidd el ha te probálkozol nem elég főleg hogy ő Mondta Ki. Ez a "Szeretlek még de nem szerelemből meg nem annyira" Már nem éled ujra sose... Sőt mi meggyűlöltük egymást...
2009. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elözö vagyok. Nálunk is ugyanez volt h aztmondta nembirja elviselni a hisztimet meg a viselkedésem. pedig aztán vele sose hisztiztem ugy ahogy igazábol tudok
2009. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!