Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez? Szerethet? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez? Szerethet? Vagy csak játszik? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő.Van egy "barátom" 1 éve.Távkapcsolatban vagyunk.A javerjai nagyon utálnak, egytől-egyig mind.Régi, gyerekkori barátai, nagyon ad a szavukra.Saját bevallása szerint, csak 1szer volt szerelmes, de akkor is nagyon nagyot csalódott és soha többé nem lesz az.Egyszer szakítottunk télen, majd kibékültünk.Aztmondta, hogy szeret, ő sem tudja, hogyan de belémszeretett.Majd május felé egyre furcsább lett.Összeimerkedet egy lénnyal.velem szakított.Elment a lányhoz, ott töltött egy éjszakát.Soha többé nem találkoztak.Újra elkezdett érdeklődni, felőlem, aztmondta,hogy nem tud elfelejteni.Találkoztunk, akkor azt mondta, hogy szeret de nem szerelmes belém.Majd megint bunkózott, főleg mikor a haverjai is ott voltak.Ekkor aztmondtam, hogy kezdek kiábrándulni belőle.Majd azzal jött másnap, hogy szeret és meghalna nélkülem.Újra felvettem a szokásos stílusomat feléje(kedvesen, érdeklődően beszélek hozzá,kimutatom feléje az érzelmeimet).Igaz, hogy most a haverjai jelenlétében is normálisabb velem, de összevagyok zavarodva.Ja és ehhez hozzátartozik, mikor elhagyott azért a lányért, rájöttem, hogy különféle, társkereső oldalakon van regisztrálva.Most is volt egy csaj, úgyvolt, hogy találkoznak, de nem ment el.Állítása szerint miattam.Összevagyok zavarodva, nemtudom, hogy szakítsak-e vagy álljak rá erre a "kapcsolatra", hogy működjön.Én nagyon szeretm, de félek az újabb csalódástól.SEGÍTSETEK!!!
2008. júl. 18. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szeirntem hagyd ott. tudom könnyű mondani ha szereted. de az az ésszerübb rengeteg pasi van még aki nem ekkora bunko.
2008. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj bulizz lazíts elöbb nekem is ezt tanácsolták kb 30 perce..és nekem is szar de nincs mit tenni..
2008. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat bizalom nélkül nem működik. Márpedig nem tudom, mennyire tudnál ezek után bízni benne... szerintem már nincs sok jövője, de én hiába mondok bármit is, mert ez úgyis ettől függetlenül dől el. :)
2008. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy valahol mélyen nem téged tart az igazinak (erre utal, hogy másfele is keresgél), ugyanakkor, mivel van közöttetek érzelmi kapcsolat ezért nehezen válik el tőled. Lehet, hogy fél az egyedülmaradástól is.


Lehet, hogy a szavai azt mondják, hogy szeret téged, de a tettei nem. Régen én is viselkedtem így egy lánnyal, gyakorlatilag azok miatt, amiket leírtam. Aztán nem ő lett végül a feleségem.


Nem tudom, hogy mit tudnál tenni. Próbálj higgadtan, nyugodtan, hiszti nélkül beszélgetni vele arról, hogy ha tényleg egy kicsit is szeret téged, akkor ne csináljon ilyeneket.

2008. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen távkapcsolatoknak,amúgy sincs túl sok esélyük.Abból,amit leírtál,úgy tűnik,nem te vagy az igazi neki.Te egy olyan lány vagy neki,akihez mindig vissza tud menni,ha összevesztek vagy ha nem úgy sikerül neki valami.Írod,hogy társkereső oldalakon is fent van,ha veled képzelné el a továbbiakat nagyon hosszú távon,akkor nem lenne fent ilyen oldalakon,nem találkozna más lányokkal is onnan,és nem a haverok véleménye lenne a döntő számára,én így gondolom.Szerintem ennek így hosszútávon nem biztos,hogy lenne jövője.
2008. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyira előre, még nem szeretnék nézni, hogy a felesége legyek.Ő 20 éves, Én 17.
2008. júl. 19. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, 1. tavkapcsolat nem mukodik. ehhez olyan foku bizalom kell h mukodjon ami nagyon ritka. raadasul fitalok vagytok mindketten, egy 20 eves pasi erre nem erett meg erre a nagyfoku bizalomra (itt tisztelet a kivetelnek). 2. szerintem meg a srac elni akar nem akarja magat elkotelezni, hisz fiatal meg, szerintem meg nem is tudja mi az h az 'igazi'. Vagy nem te vagy neki az igazi. ezert van az h tarskereson kutat mas utan. 3. az ilyen pasival nem szabad foglalkozni!! Tapasztalatbol mondom. En is jartam mar igy h randiztam egy sraccal es azt hittem na o a nagy O. aztan eszrevettem h massal is chatelget es tarskereson is rajta van es igencsak hasznalja is eleg surun van online. Volt olyan h a suzletesnapomon is online volt, nagyon szarul esett! a legjobb az ilyet elfelejteni. tudom nehez en is voltam ebben a cipoben de hidd el magadert tedd meg! Fiatal vagy eld az eleted! es hidd el rengeteg pasas van aki szabad es rendes, es nem bunkozik veled! Sok sikert!
2008. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!