Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 éves szűz lány mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves szűz lány mennyi járási idő után feküdjön le a barátjával?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogyha már járunk 2 hónapja és úgy döntök, hogy mostmár lefekszem vele, akkor nem fog könnyűvérűnek tartani amiatt, hogy 2 hónap után máris odaadom magam? Tehát mikortól nem számít könnyűvérűségnek?
2008. júl. 18. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy tartós lesz a kapcsolat, akkor teljesen mindegy, mikor. Mi a barátommal nem bírtuk három hétnél tovább (ő volt az első nekem), de még nem mondta azóta, hogy könnyűvérű lennék, pedig két évesek leszünk lassan. :)
2008. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2 hónap talán elmegy - de fokozatok vannak. Ha idáig csak 'jártatok' (találkoztatok, csókolództatok) - akkor itt az ideje felfedezni egymás testét és a simogatásokat. Innen még mindig pár lépés, amíg behatolás is lesz. Ha ezeket átugrod, akkor gondolhat könnyűvérűnek.

Ja: védekezés! Nem elfelejteni!

2008. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem ez nem időre meg. Ezt szerintem nem úgy kéne, hogy most akkor 2hónapig járunk, aztán lefekeszem vele. Akkor feküdj le vele, ha úgy érzed, hogy készen állsz rá, és vágysz is a szexre.
2008. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából már csak a behatolás nem történt meg, azon kívül mindent kipróbáltunk már, még nyelvvel is. Én már készen állnék rá, csak még 1 hónapja sem vagyunk együtt és ez zavar egyedül. :S A barátom egyáltalán nem sűrget, azt mondta majd én szólok ha akarom, mert ez leginkább rólam fog szólni. :)

Várom további véleményeiteket!

2008. júl. 18. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
16 éves múltam, nyolc hónapja jártunk, pedig nálunk is elég hamar volt mindenféle (azóta is együtt vagyunk, már 3 és fél éve). Én az elején éreztem, hogy ő lesz az. De ez tényleg nem időre megy, mondjuk azért én még várnék a helyedben, mert akár 3-4 hónapot is kibírnak szex nélkül, ha nagyon akarják.
2008. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk három és fél hónap telt el, mi voltunk egymásnak az elsők, ettől függetlenül nagyon jó volt :D Ma vagyunk tíz hónaposak :)


Egyébként nincs erre tuti recept, hogy mikor, mennyi idő után. Ezt ti érzitek... Miután felfedeztétek egymás testét, eljön az az idő, amikor meg fog történni. Sok sikert hozzá :)

2008. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2008. júl. 20. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!