Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Ennyire félreismertem volna?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 1,5 évig, Januárba szakítottunk. Újra kezdés miatta nem jött össze. Lemondtam róla, mert bunkó volt stb. Letörölt msnről is. Egyik nap visszavett és elkezdett tök aranyosan kérdezgetni, úgy tünt újra minden ok lesz. Kb. 1 hónapja elkezdtünk találkozgatni(titokban). 2 hete még minden rendben volt. Egyszer csak írt egy sms-t, hogy ez nem müködik, rögtön utána lett egy új barátnője (nem tudom elképzelni, hogy az sms után rögtön lett egy baránője, biztos előtte is megvolt neki). Letörölt msnről és tök bunkó lett. Őszinte embernek ismertem meg, nem egy kétszínű szemétnek. Tönkretesz teljesen. Ha nem akar semmit, akkor mi a francnak írt? Ne írjátok, hogy tegyem túl magam rajta, mert nem megy. Új kapcsolatba nem akarok kezdeni, nem akarok megint olyan valakivel lenni akit nem szeretek(volt egy kapcsoaltom szakítás után). Nem tudja felfogni, hogy milyen könnyen meglehet valakit bántani (azt gondolja, hogy a 1,5 év alatt szinte soha nem bántott meg). Természetileg nem egy türelmes ember, sokat féltékenykedett. Örülnöm kellene, hogy megszabadultam tőle... Elegem van az egészből:( És még ő mer engem hazudosnak nevezni:(
2008. júl. 18. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Így elsőre, ne sértődj meg! ez csak az ÉN első benyomásom.. de nekem úgy tűnt, csak szórakozik veled. Ne hagyd magad. Ha nem akarod rajta túltenni magad, akkor is muszáj elfogadnod, hogy ő ilyen! Magadat semmi értelme kínozni. Nem csalódtál benne még soha?

Amúgy ez az új barátnő.. és hogy közbe veled kavar... nekem nem tetszik.

Az az igazság, hogy nálam van kb. 10 rublika, és egy pasi mondjuk, az elejétől fogva, vagy veszít vagy kap egyet. Tehát én kitudok ábrándulni a pasikból, csodálom, hogy téged ez a fajta önzőség nem keserít el, és nem ábrándít ki.

Te is írod, hogy eleged van az egészből.. magadnak csinálod. Felejtsd el, hogy létezik! Nem is kell más pasival lenned, csak nő dőlj be neki újra és újra, és ne hagyd hogy megbántson mindig! Csak függetlenné kéne magad tenni tőle.

2008. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Jól beszopattad magad kisanyám!
2008. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem az lenne a legjobb ha valahogy személyesen megbeszélnétek a dolgot!
2008. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!