Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy van egy lány aki tetszik nektek,és jön még egy lány aki ugyszint bejön nektek. Az első lány túl elérhetetlen,és nem is viszonozza az érzelmeidet.Ezért hagyod a fenébe és mész a másik lányhoz aki bejön és kiderül,hogy ő viszonozza az érzelmeidet (magyarul te is bejössz neki),de valahogy úgy alakul,hogy az első lánynak mégis tetszel. A pasi az első csajjal régebb óta ismerik egymást és mély dolgokról beszéltek,de a pasi úgy véli,hogy túl elérhetetlen és hagyja..ti fiúk mit tennétek,otthagynátok a második csajt és visszamennétek az elsőhöz? vagy maradnátok a másodiknál? Ebben a történetben én vagyok a második lány. Segítsetek!!
2014. jan. 26. 20:23
 1/7 Mr. Truth ***** válasza:
a második csajt választanám mert ha az első megérte volna akkor tepertem volna utána de mivel nem láttam benne fantáziát ezért farkalom a másodikat ami megfelel az elvárásaimnak.
2014. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez sokmindentől függ, nincs rá recept, h ez v az fog történni...
2014. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 moneyrunnin@ ***** válasza:
Mindig az elérhetetlen kell szóval neki 1.Èn meginnék egy sört.
2014. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 moneyrunnin@ ***** válasza:
Truth meglátszik az 6 év már félrebeszélsz.
2014. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így járt az első. "Aki lemarad, ott marad":)
2014. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, igazából ha még semmi sem történt a második lánnyal, lehet, hogy próbálkoznék az elsővel. Viszont ha a másodikkal már kezdett valami alakulni, kitartanék a döntésem mellet, mert egy úriember vagyok. Ráadásul akkor már ne kelljek valakinek, ha nekem van valakim...
2014. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a másodikkal maradnék. ha az elsővel már elég komoly beszélgetéseim voltak, és mégsem viszonozta az érzéseim egyáltalán, nem is mutatta, nehogy már majd aztán 2 hét múlva kitalálja, hogy ja mégse. a másik legalább elejétől nem szórakozott velem :)
2014. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!