Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 pasiba vagyok szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 pasiba vagyok szerelmes, nem tudom mit tegyek. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt amek viszont szeret:Pvagy mind2 beled van zugva?
2008. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Hallgass az eszedre!
2008. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

én is voltam ilyen helyzetbe mint te, és én akkor azt csinéltam (bár lehet gyerekes dolog) hogy felírtam papírra a jó és rossz tulajdonságait mindkettőnek, de nem ez alapján döntöttem, de ez is mérvadó volt.

döntsd el kivel jobb, és nézd mindkét srácot kívülről hogy milyenek, láss a rózsaszín köd mögé!:) hajrá!

2008. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És gondolj a jövőre is. Szerintem itt nagyon-nagyon sok szempontot kell nézned...
2008. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ha 2 pasiba vagy szerelmes akkor igazabol az egyikbe sem vagy!!! (valoszinu meg nem jottel ra mi a szerelem) az igazi szerelem mikor annyira szeretsz valakit, h masra nem is tudnal gondolni...

egyet szeretni boldogga, mindenkit szeretni pedig maganyossa tesz!!!!

Azt valaszd, amelyiknel ugy erzed hogy nem tudnal elni nelkule...es fajna ha nem volna...!!!

2008. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, max. szerelem a szerelem iránt, vagy érzéki vágy, vagy lila köd, vagy "két pasi is TETSZIK", de igazi, valódi, őszinte, tiszta szerelmet, amelyikben hű akarsz lenni, amelyikben a másik teljes valóját akarod és boldognak látni őt, és magadat is teljes mértékben (nem csak testileg, hanem jóval azon túl) oda akarod adni, olyat kizárt hogy két ember iránt tapasztalj egyszerre.
2008. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Két emberbe egyszerre szerintem nem lehet szerelmesnek lenni.Szeretni lehet több embert is,külső vagy belső tulajdonságok miatt vagy valakibe lehet ezt szeretni,mert ő olyan,valakiben meg azt,mert az meg az ellentétje stb,de az nem szerelem.Én mindig azt szoktam mondani,az ember ne azt válassza,akivel együtt tudna élni,hanem azt aki nélkül nem.Van különbség.Érzed ezt az utobbit valamelyiknél?Akkor azt válaszd.
2008. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

1.Állitsd őket egymás mellé

2.Mérd végig őket és gondold végig ki-ki mennyi örömöt szerzett neked ennyit

3.Válaszd a szélsőt

2008. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
mérd meg mindegyikük péniszét és az alapján dönts
2008. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
már bocs de ha akárcsak az egyiküket is őszintén, tiszta szívvel szeretnéd nem kérdeznél ilyet...
2008. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!