Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok,ő 35 de nagyon nagy szerelem van közöttünk.Nézzétek csak meg Hugh Heffnert aki 80 éves és a 27 éves Hollyval él együtt.Ráadásul nálunk jóval több a korkülönbség.
2008. júl. 17. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem minek kell itt veszekedni hiszen szeretik egymást és akár 15 évesen jött össze a férfival akár nem, nem számít. Én most ugyanebben a cipőben járok ekkora korkülönbséggel, másfél éve már. És ez egy nagyon jó, kiegyensúlyozott kapcsolat ami köztem és a párom közt van. Nem kell a másikat rögtön lerohanni dolgok miatt. Mindenki foglalkozzon a saját életével és úgy alakítsa ahogy neki jó és a másikat pedig hagyja békén! A másik meg az hogy ki talál értelmes komoly férfit manapság a saját korosztályában? Evvel most nem arra utalok hogy csakis idősebbekkel lehet kikezdeni de a nőknek komoly érett férfi kell és ha jön egy olyan pillanat amikor beleszeret egybe akkor már nem lehet visszapörgetni az időt. Amúgy gratulálok a kisbabához :) Pucca
2008. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem rohant le senki senkit. Csak a véleményüket mondták el. Ehhez azt hiszem joguk van. Az, hogy ez valakinek nem tetszik és "kurva anyázik" az csak az intelligenciáját tükrözi. Addig amíg boldogok nincs gond. Csakhogy nem mindenki csupaszív, és nem mindenki mázlista. Majd, ha kihasználja egy idősebb férfi kicsit máshogy látja a dolgokat. De remélem akik ilyen felhőtlenül boldogok 14-15 évesen a 30on felüli barátjukkal, ők a lányukat majd mind elengedik 14 éves korukban vagy 13 (mert mire ők lesznek szülők addigra már mégkorábban történnek ezek a dolgok) a 30 fölötti barátjukkal, és megbíznak benne, hogy nem csak kihasználja a lányukat. Mert, ha nem bíznak meg benne, akkor csak jár a pofájuk. Persze, mint írtam nem mindenkinek van mázlija, lehet, hogy csak arra kell neki, aztán pár év és dobja, mert megunja. De mindenesetre büntetlenül kiélnie a pedofiliáját tökéletes egy ilyen kapcsolat. Én biztos nem engedném el a 15 éves lányom valami 32 éves fószerral. Nektek nem tudom milyen apátok van. Gondolkozzunk már egy kicsit, légyszíves. Egy 15 éves lány szellemileg és tapasztalit szinten, hogy jön egy 30 éveshez? Ha tényleg dúl a szerelem, akkor a férfi túl gyerekes és a lány túlérett kell, hogy legyen, de ezt elég nehéz elhinni, ha 15 éves. Van pár mázlista akinek bejött a dolog, de biztos vagyok benne, hogy rengeteg lányt használtak így ki. Jó papás-mamást.
2008. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jajj istenem könyörgök.Már 100-jára írjátok ezt hogy olyan szörnyen nézzen ki eza helyzet.És igaz valóban nem engedném el a lányomat14-15 évesen egy 30 fölötti hapival(de ez természetes idióta) de 18-19 évesen már igen.Egyébként nem hinném hogy egy 13 éves kislány egy borostás,kopaszodó...stb férfiba szeretne bele.Ha igen akkor meg várnia kell.ennyi
2008. aug. 7. 01:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézd ....16 éves vagyok lassan 17 a párom 34 :) imádjuk egymást már 2 éve mi ebbe a baj ? lehet csak furán hangzik de nem hidd el ő nagyon fiatalos egyéniség stb....a legjobb ffi akit valaha megismertem! Persze mi is kapunk ám megjegyzéseket szülöktől stb...de ezzel az a baj hogy mi nem foglalkozunk :D:D:D Sztem tedd te is azt:)És ha tényleg valoban szerelmes vagy akkor senki nem állhat közétek:)
2008. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!