Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok,ő 35 de nagyon nagy szerelem van közöttünk.Nézzétek csak meg Hugh Heffnert aki 80 éves és a 27 éves Hollyval él együtt.Ráadásul nálunk jóval több a korkülönbség.
2008. júl. 17. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

a példád elég rossz,ez egyértelműen promokapcsolat a média felé.ráadásul Hef több nővel él együtt...


egyébként soknak sok a 17 év, de ha működik köztetek akkor ne törődj azzal mások mit mondanak,szeressétek egymást nyugodtan.de azért légy relista, lehet h.nem fog örökké tartani,előbb utóbb a különböző igények felbukkanak...(mégha nagyon alkalmazkodtok is egymáshoz)de amíg jól működik,addig legytek boldogok!

2008. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Inkább szokatlannak gondolják az emberek, de a szokták volt mondani, a szerelemben nincsen korhatár:D

Van két barátnőm, 18 évesek vagyunk mi is, nos egyiküknek 37, másikuknak 34 éves a barátjuk.

Ha neked nem baj,akkor mások esetleges negatív véleménye úgysem számít:)

Legyetek boldogok:)

2008. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg inkább szokatlan. De ha működik, akkor a korkülönbség nem akadály. :)
2008. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ez a pedos nem jó megfogalmazás, mert az inkébb a 1-ön aluliakat erőszakol meg.. és szerintem ezt a lányt nem erőszakolta meg a barátja:D szóval hogyha nagy a szerelem, akkor nem kel arra gondolni hogy mennyi a korkülömbség, meg ahogy az előttem szólók mondták ne érekeljen mások véleménye, és ha a szüleid is szólnaak ez miatt, akkor beszélj velük hidd el meg győzheted:D
2008. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális 30-asok, akik nem csak kihasználnak egy nőt. Nem tudom miért kell rögtön a "friss hús" dologra asszociálni... :S Ha ő vele boldog, akkor miért ne legyen vele...?
2008. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
szóval én vagyok az élö példa hogy az évek nem számitanak!!!!! én köztem és a férjem közt 17 év külöbség van! én 20 vagyok és ö 37! 5 éve együtt vagyunk, és van egy 6 hónapos kisfiunk :) ha akarsz többet tudni, vagy tanácsokat kérni, írj privi üzenetet :)
2008. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
jézusom mennnyi beteg ember, persze , hogy jó a 20-60 év korkülönbség. MIndenkinek elment manapság az esze???A legnagyobb korkülönbség is 9 év volt nálam, de a plafont vhol 15 körül képzelem el.
2008. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
92%
Szia,én élő és boldog pl vagyok az esetre.Ugyan ennyi idősek voltunk a férjemmel amikor összejöttünk.8éve vagyunk eggyütt és van egy tündéri 4éves lányunk,nagyon nagyon boldogok vagyunk.Ha szeretitek egymást a kor nem számit.Remélem nagyon boldogok lesztek kivánok nektek nagyon szép jövöt.puszi
2008. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hú elég sokan jártok velem egy cipőben és ez nagyon yól esik(majdnem sírok).Érzem hogy nem ilyen pedo hajlamú még meg is kérdőjelezte a kapcsolatunkat hogy biztos akarom-e.És igen.Ő az akivel éjszakákat tudok beszélgetni a rossz élményekről vagy a jókról,a bizalom kölcsönös(mellesleg elég fiatalos én 20-at néztem ki belőle).Érzem hogy nem csak szexre megy a játék.Nagyon köszönöm a válaszotokat mostmár semmi nincs ami eltántoríthatna attól hogy nagyobb lépéseket is tegyünk a kapcsolatunkban.
2008. júl. 18. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:

én az elözö iró vagyok...


az én férjem is szakitani akart velem... nem tudta az igazi koromat mivel azt mondtam neki hogy 18 "voltam" :D és mégis eggyütt ragadtunk... soha nem fogom megbánni hogy találkoztam vele :)

2008. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!