Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetnék belé?

Figyelt kérdés
1,5 éve járunk, de még mindig nem merem feltétlenül szeretni szerelemmel mert félek hogy elhagy, megbánt, megaláz.

2014. jan. 13. 13:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Miért a 1,5 év alatt bántott, elhagyott, megalázott?


Egyébként ingyen is járhatsz pszichológushoz.

2014. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
hova?
2014. jan. 13. 13:25
 13/34 anonim ***** válasza:

Kérdeztél, válaszoltunk.

Én magam tapasztalatból írtam, amit írtam, az ilyen jellegű kötődési problémák nagyon mélyről, egész kisgyerekkorból fakadnak, ezeket "házilag" nem lehet orvosolni.

Ha meg akarod oldani, akkor a szakember a megoldás. Vagy marad minden a régiben. (Idővel, pár kudarcos kapcsolat után úgyis rá fogsz jönni, hogy szükséged van segítségre...)

2014. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
A szenvedést a túl sok múlt/jövő, és nem elegendő jelen okozza. Akarom mondani, mi lenne, ha ne ma múltban szerzett sebeidet nyalogatnád/félnél attól,ami meg sem történt, hanem megpróbálnád jól érezni magad a jelenlegi pároddal, a jelen pillanatban?? Ha nem tudsz szembenézni a félelmeiddel, és nem megy leküzdeni őket, akkor tényleg irány egy pszichológus. Itt nálunk Szegeden van olyan,aki ingyen vállal terápiát. Biztosan van nálatok is. DE ez nem normális dolog,amit művelsz.
2014. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
fogd be a szádat :D
2014. jan. 13. 13:26
 16/34 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvosodhoz és ő majd elmondja, hogy hova tudsz menni ingyen pszichológushoz.

Szerintem mindenképpen jó ötlet, mert már problémáid is lehetnek, elég agresszívnak tűnsz.


Egyébként a szerelem meg jön magától, nem tudja az ember szabályozni, hogy én nem leszek szerelmes, mert félek.

Gondolom a 1,5 év alatt sikerült már normálisan megismerned a párodat és tudod, hogy mire számíthatsz hozzá. Pl. olyan típus-e, aki megalázna?

2014. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Jó hülye vagy!

Talán ezen az egy dolgon még egy pszichológus sem tud változtatni!

2014. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
bárki bármikor megváltozhat,éles fordulatot vehet a személyisége... soha többet nem bízok meg senkiben
2014. jan. 13. 13:31
 19/34 A kérdező kommentje:
tartsál tükröt magad elé te agyleszívott majom
2014. jan. 13. 13:32
 20/34 anonim ***** válasza:
Nem, a személyiség csak nagyon hosszas munkával változtatható meg. Neked pont erre lenne szükséged!
2014. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!