Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalna a párod akarnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalna a párod akarnál tudni róla, vagy jobb lenne ha valami kamu indokkal szakítana inkább veled? Ez a megcsalás lehet akár érzelmi, csók, vagy a konkrét szex is (akár 1 megingás, akár rendszeres)

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én szeretnék tudni róla, számomra az őszinteség a legfontosabb egy párkapcsolatban. Ha hazudna a párom a szakítás okáról, az az egész kapcsolatunk és a köztünk lévő bizalom minőségét meghatározná. Én nem akarok olyan emberrel járni, aki nem tud gerincesen elém állni, és elmondani akármit.

19L

2014. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna ha tudom, mert akkor nem ért volna meglepetésként, hogy 5 éves tartós kapcsolatból nemi betegséget kaptam.
2014. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondja el az igazat akármilyen rossz is!
2014. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az igazat, csakis a szín tiszta igazat.
2014. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

azért is kérdeztem, mert én nem nagyon tudok dönteni melyik lenne a kevésbé rossz :)

ha nem mondja el, akkor hülyének néz (bár nem tudok róla), ha elmondja, akkor az viszont engem totál összetörne, nem tudok ennél rosszabb dolgot elképzelni, mint hogy valaki máshoz megy

2014. jan. 12. 12:42
 6/17 Bino ***** válasza:
100%
Mondja csak el az igazat.. Ha volt gerince becsapni, akkor elmondani is legyen.
2014. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudni akarnék róla! Ha kamu indokkal szakítana, akkor lehet, hogy magamat hibáztatnám, pedig őt kéne!
2014. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondja el, legalább addig az egy pillanatig legyen tisztességes.
2014. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudni akarnám, ez egyértelmű!
2014. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tudni szeretném,inkàbb tudjam hogy vége a kapcsolatomnak egy sunyi csalo döggel,mintsem azon kattogjak,hogy vajon mit csinàltam rosszul amiért elhagyott!!! Ha van bàtorsàga félre dugni legyen bàtorsàga a szemembe mondani!!
2014. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!