Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25+ férfiak, ti milyen segédes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ férfiak, ti milyen segédeszköznek örülnétek az ágyban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
+1 lánynak a párom mellé.
2014. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lázálom válasza:
Gondolom egy nő és egy férfi a felállás... Nos, egy vibrátor mindig jól jön. Át lehet hidalni vele 2 menet közötti "regenerálódást" pl. Vagy épp ha rezeg is, akkor menet közben csikló izgatásra is jó. Bevállalósabb nők popsiba is tehetik menet közben, de annyi segédeszköz van. Szerintem bármit ki lehet próbálni. Újdonság varázsa. :)
2014. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy nőnek!
2014. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Távirányítónak!
2014. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a 3-as dologtól mindketten elzárkózunk, a popószex sem vonz engem, de benne lennék, ha szeretné a párom, de azt mondja, hogy meghagyja a proktológusoknak a fenekem. :D

De vmivel meg szeretném lepni csak úgy, csak nem tudom, hogy mi legyen az.

2014. jan. 10. 14:15
 6/10 anonim válasza:
harisnyák combfixek és még több punciszagú harisnya:D
2014. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát elég begombolkozottak vagytok kérdező, hallod-e.

Hogy könnyebben adjunk tanácsot, elárulod, mi volt eddig terítéken?

2014. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Betonkeverőnek. :D
2014. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van a LifeStlye-nak ilyen péniszre húzható gyűrűje, ami elemmel működik és vibrál, csak ennyi volt, de azon inkább csak jót röhögtünk, mert csikizett és hangos volt. :)
2014. jan. 10. 14:54
 10/10 anonim ***** válasza:
csak a nő
2014. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!