Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek, ha a barátnőtök csak az anyjával él?

Figyelt kérdés

Mármint ők élnek ketten a házukba.

Például erre értem,hogy nem kell az apukával megismerkedni...

Mindig/sokszor szabad a ház..


2014. jan. 1. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, minél kevesebb a rokon, annál jobb. :p
2014. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy adottsága a lánynak, ha neki örülnék, ez nem szegné kedvemet.
2014. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legjobb.
2014. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És Fiúk, ha ott van a lány nővére is? :D
2014. jan. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Mivel nem egész család, de attól függ miért nincs apuka. Lehetnek okok amiket meglehet érteni. Nincs otthon, mert külföldön dolgozik. Ezt megértem mivel haza megy a családjához. Vagy ha elhunyt annak minnek örüljek? Nem fogok sírni, de nem is kívánom, szóval örömre semmi okom. Ha vállási okokból nincs apuka akkor nem öröm, mert ez se szép dolog, de ha nagyon kellett a vállás akkor is öröm helyet inkább nyugalom, nyugodtság.

Összegezve sose örülök neki. Nem a magam hasznát nézem, hogy jó-e vagy sem.

2014. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, mert nekem már van saját lakásom.
2014. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!