Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet minden a régi? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet minden a régi? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
összejöttem egy sráccal tök jó volt minden... De a végén úgy vettem észre h megromlott a viszonyunk.. Megijedtem és lezártam.. Smsbe.. (ő azt mondta nem így van) kicsit talán bántóan... Utána nem beszéltünk... és egyik np nem bírtam ki és elmentem éjjel hozzá és letámadtam h nekem ő kell.. Eltolt és a fejemhez vágta az smst amit írtam, meg h hagyjam de mondtam h nem-nem.. Tiszta bunkó volt velem.. Mondtam h öleljen és csókoljon meg de mondta h nem és ha fontos lett volna nekem nem így viselkedek.. Mondta h mennyek el.. Mondtam nem... Utána meg megcsókolt h elmennyek... Utána én őt és hagyta... Mondta h vegyem vissza msnre vagy majd ő engem és beszélünk.. Lehet még esélyem? Jóvá tudom tenni? : (
2008. júl. 16. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy jóvá tudod tenni... legyél vele kedves és próbáld változatosabbá tenni a kapcsolatotokat: közös programok, mozi, bicajtúra, piknik... ha legközelebb is megromlik a kapcsolatotok, akkor várj egy kicsit és ne kapkodd el a döntést, mert lehet, hogy csak egy hullámvölgybe kerültetek...
2008. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mi nem jártunk csak talizgattunk...de szerintem ezek után már nem fog velem...meg meg sem akart csókolni:( leírtam magam előtte lehet:(
2008. júl. 16. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet még a régi a kapcsolat, bár nem biztos, hogy ugyanolyan jó lesz, mint az elején. Csak legyél vele kedves.
2008. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sms-ben szakítani kicsit gerinctelen dolog, bármennyire is felszínes volt a kapcsolatotok. A srác helyébe szóba sem állnék Veled. Szerintem legközelebb ne csinálj ilyet, mert ez übergáz. Te elhinnéd valakiről, hogy szeret Téged, aki még arra se méltatott, hogy legalább a szemedbe mondja, hogy dobni szeretne Téged?

(Mennyek = menjek, nem kötözködésből, de így annyira ronda leírva, hogy az nem igaz.)

2008. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem jártunk mondom csak sosem ért rá a végén sorozatosan és ez szarul esett..nem szakító smst volt mert nem is jártunk...nemtom h lehet e még esélyem...meg tegnap vajon mit érezhetett?
2008. júl. 16. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt túl jó ötlet sms-ben "szakítani",és az sem volt az,hogy te utána éjjel odamentél hozzá,és letámadtad stb.Lehet az lenne jó,ha most nem keresnéd,vagy legalábbis nem támadnád le,nem bombáznád levelekkel,sms-ekkel stb..Ha felvesz téged msn-re próbáljátok meg megbeszélni normálisan a dolgokat,ha érez irántad valamit(még/már),akkor talán van rá esély,hogy helyre lehet hozni a dolgokat,de viselkedjél kedvesebben és kicsit visszafogottabban ezután,mert ez a letámados stílus,ezek szerint nem jött be nála.
2008. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sz.tem lehet h. majd azért nem akarja újrakezdeni,mert fél h. megint lepattintod.átkellett volna gondolnod...meg én nem mentem volna oda hozzá utánna.de egyszer én is mondtam a barátomnak olyan dolgot, amit nem kellett volna,sz.tem az lenne a legjobb ha nég 1szer írnál neki smst de ne vágja le,h. ennyire kivagy,csak v.mi lazát és várd meg h. jelentkezzen,de ha nem,akkor felejtő.
2008. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj nyomulni, az fiúnál lánynál egyaránt nem jön be. Próbálj kicsit lazítani és ne azon agyalni folyamatosan, hogy "jajj, úgyis utál, nem szeret, nincs esélyem". Vedd fel msn-re (vagy ő téged) és beszélgessetek, de ne a gondokról. Mi történt veled ma? Hogy vagy? Szóval ilyen "baráti" kérdéseket tehetsz fel neki. De nem görcsösen és minden másodpercben azt gondolni, hogy nincs is esélyem, miért beszélek vele? Egy ideig csak beszélgessetek, ameddig hajlandó egy újabb találkozót megejteni. Ott csak egy szimpla "sajnálom, ami eddig történt" mondat teljesen elég. Ne feledd, fő a kitartás és minden rendbe a jön! Csak ne nyaggasd és ne nyomulj! :)
2008. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!