Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljuk az exeket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Utáljuk? Én mindegyik exemmel jóban vagyok. Az egyik a legjobb barátom már 5 éve.
2009. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja úgy érettem h a párunk exét csak rosszul tettem fel a kérdést sorry. Az én legjobb barátom is egy régi exem :)
2009. nov. 30. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ma már egyiket sem utálom,viszont akkor,mikor szakítottak velem,akkor némelyiket pofán tudtam volna csapni.Volt közöttük,aki tisztességes volt velem,nem is haragszom rá mai napig sem,és volt,amelyik egy gerinctelen aljadék volt.Na,most már rá sem haragszok,de azért nagy ívben elkerülném,ha összefutnék vele,és az tuti,hogy a kedves énem eltűnne egyből!
2009. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó hogy ti tudtok barátok lenni az exetekkel..... nekem nemmegy mertmég mindig őtakarom :(
2009. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,most látom,mire gondoltál igazából.A párom,meg a volt párjaim exeit soha nem utáltam,és most sem utálom.Egyszerűen eddig még egyik barátom sem tartotta velük a kapcsolatot,de ha lett is volna köztük kapcsolat,akkor sem biztos,hogy utálkoztam volna.Annál azért több volt az önbizalmam... :-)
2009. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem utálom egyiket sem, sem az enyémeket, sem a párom exeit... miért kéne utálni őket? tehetnek ők arról, h előttem együtt voltak? jövőbe kellett volna látniuk? miért ne próbálhatták volna meg? egyetlen exét nem bírom, azt, aki próbálta visszacsábítani 1x...az már csúnya volt :) de a többi nem tett ellenem semmit, én mindig kedves vagyok velük,ha találkozunk, van egy-kettő, aki szerintem kimondottan aranyos, kedves lány, úgyhogy semmi okom haragudni rájuk...


20/L

2009. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én se utálom őket..egyiket se az én legutólsó exemet igen...de a barátom exeit nem mert egyszerűen nem tehetnek róla h előttem ők boldogok voltak. igaz ha megpróbálná vmelyik visszacsábítani lehet nem ezt mondanám
2009. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy csak azért néz le mert te jársz az ő hajdani kedvesével?? Miért??
2009. nov. 30. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:
16:15 vagyok engem nem néz le az a barátom exe mert ő épp eléggé elcseszte a barátommal és reméli h velem boldog lesz ha már ő nem tudta boldoggá tenni
2009. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátom exével is jóban vagyok, legalább is azokkal akiket ismerek, nem vagyok féltékeny fajta. Talán ezért. Sosem utáltam még senkit csak azért mert ex.
2009. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!